S

Teğmen
02 Kasım 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaslar ttnet'ten laptop aldim acer aspire 5742g i3. Ama laptop ozelliklerine gore yavas geliyor bana. i3 370 islemci, 3gb ram 1 gb gforce ekran karti windows home basic 64mb. Budur yani ama nette takilirken yavas pc. Daha yeni yani 1 ay bile olmadi. Dusuk sistem gerekli oyunlarda bile kasiyor.
Merhabalar. turk telekomndan acer aspire 5742g modelini aldım bugun. İlk kurlumunu yaptım ama Disk tek parça. Ben C ve D diye ayırmak istiyorum. Ve başka neler yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.
Baslikta belirttigim gibi cok gerekli bi durum. Boyle birsey mumkundur umarim.
Merhaba beyler. 4 senedir kullandığım k790i dün joystickinin bozulması sebebi ile yeni telefon arayışına girdim. Bide bu arada iPod touch'm da var. Benim telde istediğim seyler çok kurcalanmasindan dolayı menülere ve dosyalara rahatlıkla şifre koyabilcegim. Bütçe 250-300. Sony ericcsonlarda menüsüne şifre koyabilcegim tel olursa süper olur. Ama yoksa başka model alicam artık. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Pc'me bulasan bu lanet seyden nasıl kurtarabilirm. Herseyi engelliyor. Ctrl + alt + del bile yapamıyorum. Sistemi geri alamıyorum. Çünkü ne zaman acsam sahte yazılım engelliyor. Güvenli modda da aynı durum. Yardımlarınızı bekliyorum...
+7 Enion bow'umu +8 yapmaya karar verdim. Bunun için öncesinde hangi itemleri yakmalıyım ? Kafamda bir sayfa dolusu +7 fp basıp sonra enion bow'u trina ile +8 denemek var..
Tavsiyelerinizi bekliyorum..

NOT: Server c-west..
Pathosta 69 lv base warriorum var ama base bazen çok boş oluyor. Forumdan gördüğüm kadaryla ronark'ta bı topluluk var. Bende asassin yada mage olacağım. Şimdi sormak istediğim birkaç şey var;
1: Base mı yoksa ardream mi seciyim ?
2: ırk olarak tavsiye istiyorum. Hangi ırk azsa onu secicem...

Şimdiden teşekkürler...
Merhaba beyler. Sorun başlıktaki gibi.. Bu arada VPN Ghost kullanıyorum c-west'e girmek için. Onu kaldırdım yine olmadı. Ama başka aynı evde aynı internetten başka pc denedim girdi. Ama asıl pc'mden giremiyorum. Oyunu silip tekrar yükledim olmadı. Dns değilştirdim olmadı..

Sorunun çözümü yardım lütfen...!
Merhaba beyler forumda bi arkadaş ps2 7000 gri serisinden satıyor. Almayı düşünüyorum ama çip takılı degil. Çip taktırmak istesem bana kaça mal olur ?
Evet beyler 2 gün sonra netten tanıştığım bı kizla bulusucam. Kızla 1 haftadır sürekli konusuyoruz ve konusmalarimiz gercekten çok güzel geçiyor. Bana iyiki varsin, su ana kadar tanidiklarmin en iyisi olduğunu düşünüyorum gibi sozlerde soyluyor. Telefonlada konusuyoruz sadece MSN degil. Ama söyle bir durum var kız arkadasinı da getircegini söyledi ama ben kabul etmedim o zaman 1 saat Dursun gider dedi bunu kabul ettim. Şimdi ilk buluşmamız olucak onunla. Ama ben nasıl bir yol izlemeliyim. Yani öpusmek istiyorum onunla. Ama söyle bir durum var ki nasıl bir mekanda bunu yapacagimi bilmiyorum.
Hakkında
Forum İmzası:
Hakkımda:
3DADBDE670D34D43B3D4BB9593F899E2.jpg
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 520
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 19.689 (Bu ay: 225)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.