Çavuş
13 Ekim 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 45 (Bu ay: 6)
Gönderileri
Değerli Arkadaşlar,

Skoda Rapid Aracımın Yan Ayna Ayar Düğmesi Kırıldı.

• Düğmeyi yapıştırsam çalışır mı ?
• Düğme değişmesi gerekiyorsa, internetten düğme alsam kendim değiştirebilir miyim ?
• Düğmenin serviste değişmesi gerekiyorsa, Ankara'da iyi bir özel servis ya da usta tavsiye eder misiniz?

Teşekkürler,
Arkadaşlar ,

BSplayer programında altyazıları takip etmek için srekli durdurup başlatınca program bir süre sonra hata verip kapanıyor.
yokmudur bunu halletmenin bir yolu?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar ,

BSplayer programında altyazıları takip etmek için srekli durdurup başlatınca program bir süre sonra hata verip kapanıyor.
yokmudur bunu halletmenin bir yolu?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar Foxit reader da sağ ve sol yön tuşlarını kullanarak sayfa atlatması yapabiliyordum.
Güncellemeden sonra bu özellik kayboldu şimdi sağ ve sol tuşlara basınca herhangi bir tepki vermiyor.
bunu nasıl ayarlarım.sildim tekrar kurdum olmadı.
yardımcı olabilecek arkadaşlara teşekkür ederim.
Arkadaşlar Foxit reader da sağ ve sol yön tuşlarını kullanarak sayfa atlatması yapabiliyordum.Güncellemeden sonra bu özellik kayboldu şimdi sağ ve sol tuşlara basınca herhangi bir tepki vermiyor.
Arkadaşlar Foxit reader da sağ ve sol yön tuşlarını kullanarak sayfa atlatması yapabiliyordum.Güncellemeden sonra bu özellik kayboldu şimdi sağ ve sol tuşlara basınca herhangi bir tepki vermiyor.
Arkadaşlar merabalar,Bs.player da ingilizce altyazılı film açarak süreklii durdurarak seyrediyorum.belli bir süreden sonra program hata veriyor.Bunu nasıl düzeltebilirim.Free versiyon ve crack'li olarak indirim kurdum.Durum aynı.Başka bir player da açmak da istemiyorum.Sorunu çözebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler
Yapıkredi bankamatikten tek seferde en fazla ne kadar para çekebiliriz?
Arkadaşlar Ankara/Sarayköy'e Ankara-İstanbul Yolu üzerinden otobüs yada dolmuşla binerek ulaşabilir miyim?.Birde hangi otobüse bineceğim.Kazan otobüsleri geçiyor mu?
"İş yerindeki çalışma prensibim işhayatım süresince edindiğim teorik ve pratik bilgileri"
en etkin şekilde kullanarak pratik çözümler sunmak , bulunduğum konumda maksimum fayda sağlayacak şekilde iş planının yapılmasını sağlamak ve uygulamak , gelişme ve sonuç odaklı olmak."

arkadaşlar bu cümlenin en uygun çevirisi nasıl olur.?
Hakkında
Forum İmzası:
DO YOUR WORK.DON'T BE STUPID.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 266
İkinci El Bölümü Mesajları: 15
Konularının görüntülenme sayısı: 28.425 (Bu ay: 218)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.