P

Çavuş
09 Ekim 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 16 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba,
Playstation cafe açıyorum. Derayları konusunda bilgilendireyim,
Duvarlar siyah, köşelerde kırmızı led aydınlatmalar var iç wc kapı rengi kırmızı, koltuklar kırmızı, kısacası siyah ve kırmızı ağırlıklı görselliğe sahip mekanımız.
Ön tarafı bahçe ve orayıda armıt koltuk veya masa sandalyeler ile cafe haline döndüreceğiz.
Fikir verebilirseniz sevinirim, hem mekanın ismi hakkında hem de genel...
Birde bu mekan hareketli ve üniversite öğrencilerinin yaşam alanında olucak. Bunuda göz önüne alınız :)
Es geçmeyin lütfen, teşekkürler.

Benim düşündüğüm isimler
Cafe Black
Afk (tabiri biliyosunuzdur)
Herzamanki yer ( nerdesin diye sorulunca cevap güzel oluyor ve esprili )
Commodore
Kaşıntı
Good Game (gg)
Merhabalar,

Resmini koyduğum ayakkabı Puma Roma 68, fakat bu modeli ne internette ne puma bayilerinde bulabilmiş değilim.
Yardımcı olabilecek arkadaş varmıdır? Hiç rastlayan yana Puma çevresi geniş olan kimse varsa lütfen acil dönüş yapsın.

Teşekkür ederim.

[simage] [/simage]

Arkadaşlar bir şarkı var ama her çaldığında ya ortam sesli oluyor sözleride anlamıyorum sadece hatun konuşur gibi başlıyor. ve nakaratında love or life, ay o ayy (burasıını Türkçe yazdım) falan diyor. Bilen varsa söyleyebilirmi.
Adım onur
herkesin bayramı mübarek olsun
hayırlı günler
Arkadaşlar sata girişli harddiskime format atıcam Allah iizn verirse fakat hala becerebilmiş değilim
Biçimlendirme bölmüüne gelmeden harddisk bulunamadı diyor ve hata veriyor
yardımınızı bekliyorum teşekkür ederim
Arkadaşlar bir iki sorum yardım edicek olursanız sevinirim
1.Ati Hd 3850 ekran kartı aldım fakat oyunlarda grafik kaymaları oluyor, başına gelen bilicektir nasıl bir kaymadan bahsettiğimi.
2.Windows live 8.1 i yüklediğim vakit internet kopuyor
3. Kopma olmasa bile bazı yerlere giremiyorum, mesela şuan microsoft dahil microsoftun hiçbir ürününe giremiyorum ne msn ne de web sitesi
4.Ekran kartını aldığımdan beri anakartımın driver cd sini takıyorum ve ses sürücüsünü görmüyor yani ne kurabiliyorum nede aygıt yöneticisinde senin ses sürücün var yada yok diyor.

Anakartım http://www.asrock.com/MB/overview.asp?Model=4CoreDual-SATA2

Teşekkür ederim
Arkadaşlar belki geçen açtığım konuyu okuyan olmuştur,
Kusura bakmayın tekrar bir soru sorucam
1-)E-ticaret paketi satan kimse var mı?
2-)E-ticaret paketi için uyumlu bir hostun özellikleri ne olmalıdır

Lütfen şu şöyle olur, birşey bilmiyosun gibi yorumlar yapmayın
başka arkadaşların başına geldğini gördüm
burası yardımlaşma forumu bilgi forumu ve ben sizden cevap bekliyorum
Teşekkür ederim
Arkadaşlar acil bilgi almam lazım,
tasarımı kendime ait, güzel 2-3 flash ile süslenmiş bir web sitesi yapıcam. Basit olucak kodlama bilgisini hesaba katmadan bana bir fiyat söyleyebilirmisiniz ( Pirinç firmasına yapıyorum )

Yine bir web site işi daha var fakat fiyatlar konusunda seçici olmaya çalışıyorum.
Bu site de eczanenin birine yapılıcak ve online sipariş de olucak. Yani tasarım + Flash + Online Sipariş
bundada almam gereken ücret nedir.

Sizden istediğim yardım etmeniz, Teşekkür ederim.
Not:Host ve Domain i hesaba katmayınz
ve Tekrar Teşekkür ederim.
Üst Komşumdan İnternet Çekiyorum (Wireless), Ve Sorunumuz Pek yok. Açıkçası Hep Wireless Ağı Kötülerdim Ama Yanılmışım, Diyicekken Ara Ara Sebepsiz Kesintiler Başladı. Hani Komşumun Kim Olduğunu Bilmesem Bana Kıllığına Yapıyor Diyicem Fakat Öyle Değil Gerçekten Sebepsiz. Bu Neyse Sorun Değil Fakat Asıl Büyük Sorun Live Messenger 8.1 Benim Favorimdir 7.5 tenSonra Tabiki...
Herneyse Takıntıları Olan Birisi Olarak Değil Tamamen Önyargısızca XP Kullanan Birisiyim Ve Son 3 Haftadır Live Messenger 8.1 i Yüklediğim Anda İnternetim Gidiyor Ve Kablosuz Ağlarda Hiçbir Ağ Gözükmüyor ki Apartmanda Oturan Birisiyim Ve En Az 10 Tane Ağ vardı. Sonra Silsem Bile Messenger ı Sorun Düzelmiyor, Çok Şey Denedim Yok İlla Format Ya da Backup.
Umarım Anlaşılabilecek Kadar Anlatabilmişimdir Sorunumu,
Çözüm Önerilerinizi Bekliyorum,Teşekkürler ...
Merhaba arkadaşlar. Bir laptop geçti elime. Garip bir sorunu var, açıyorsun herşey normal, başlıyor ve daha hoşgeldiniz den sonra tak MAVİ EKRAN. ama hata falan degil bomboş bir mavi ekran. Neyse güvenli modda açıp başlangıçta ne varsa sildim virüs olabilcek herşeyi temizledim, iyice bir ayar çektim fakat ne yaptıysam hep normal açılıştıa mavi ekran çıkmaya devam etti. İşin kötüsü şimdi güvenli moda bile girmiyor. Güvenli mod seçeneğini seçtiginiz an yeniden başlatıyor kendini. Garip bir sorun farkındayım. Bana tek çare harddiski sökmek gibi geldi. Fakat sahibide bunu istemiyor. Bir çare belki yardım edebilecek olan vardır aranızda. Teşekkür ederim ...
Hakkında
Meslek: Web Tasarımcısı
İlgi Alanları: Tasarım, Sinema, Makaleler, Yazmak
Forum İmzası:
Herkes Ölür, Herkes Gerçekten Yaşamaz
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 135
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 12.721 (Bu ay: 71)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 12 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.