Yüzbaşı
11 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 0)
Gönderileri

selam

arkadaşlar vortexe başladım tekrar.Sitede budluğum trainerlar hasar vuruyor.Elinde güncel liste olan var mı ?
Merhabalar asus n53 kullanıyorum bi kaç gün önce bataryayı çıkarıp 2 gün çalıştırdım daha sonra bataryalı kullanmaya karar verdim şuan taktım %67 kalmış prize takılı doluyor diyor ama 10dkdır %67 seviyesinde sizce sorun nerede ayrıca bataryasız kullanıyorum sarj aletinde olamaz şuanda bataryayıda görüyor ama dediğim gibi kaldı öyle
Merhabalar internette bakındım tulum fiyatlarına yaklaşık 500-750tl arası bu tulumların daha uygunlarını bulabileceğim bir yer bir usta var mı bunu öğrenmek istiyorum ayrıca gayda ile ilgili hiç bir şey bulamadım fiyatı olsun özellikleri olsun biraz yardımda bulunursanız çok sevinirim iyi forumlar
Merhabalar öncelikle Tolgahan Ataalp abimizin blog tv açmasıyla başladı.İlk başlarda 10-15 kişiyken çok kısa süre içinde 300-350'lere kadar çıktı. Sonra aramızda '' Gülmeyen Kabilesi'' ni kurduk. Bu çok tuttu ordan Gülmeyen Sözlük açtık ve ordan devam ediyoruz. Sözlük kullanıcıları için harika bi yer.Yazar alımı hala açıktır.Gerçkekten kaliteli bir ortam herkesi bekleriz iyi sabahlar

http://gulmeyensozluk.sozlukspot.com/
Arkadaşlar 1907 geldi ve yeni karakter açılmıyor benden başka bu sorunu yaşayan varsa çözümünüde biliyorsa lütfen yardım
Arkadaşlar 1.81 boyundayım kilom 102 ve 17 yaşındayım boyum azda olsa kilomu kapatıyor ama göbeğim var guatrım var tioidlerim yavaş çalışıyorum ilaç kullanmıyorum doktor kesti ilacımı ama spora gittiğimde spor hocası şöyle demişti kullandığın ilaç olmassa(ismini unuttum küçük birşeydi)kilo vermen çok zor ve sporu bıraktım.Malum yaz geldi spora yazılacağım aranızda aynı durumda guatr olupta kilo verebilen arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum nasıl bir beslenme programları olduklarını bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar 1.81 boyundayım kilom 102 ve 17 yaşındayım boyum azda olsa kilomu kapatıyor ama göbeğim var guatrım var tioidlerim yavaş çalışıyorum ilaç kullanmıyorum doktor kesti ilacımı ama spora gittiğimde spor hocası şöyle demişti kullandığın ilaç olmassa(ismini unuttum küçük birşeydi)kilo vermen çok zor ve sporu bıraktım.Malum yaz geldi spora yazılacağım aranızda aynı durumda guatr olupta kilo verebilen arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum nasıl bir beslenme programları olduklarını bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Merhabalar şuan charımda başka bir arkadaşım var chd+7 var takas teklifi gelmiş oyun açıldıktan sonra hiç giremedim yeni cliente 500m+old rol diyorlar acaba fiyatlarını bilen yardım edebilir mi acil olarak teşekkür ederim iyi forumlar.
Merhabalar uzun bir aradan sonra tekrar döndüm oyuna şimdi bi sorum olucak eskiden nasıldı hatırlamıyorum uzun bir araydı heliosta başlıyorum premium yüklemem gerek şimdi bronze yüklicem bunu pustan yapmam gerek esn kodu var.Bunu illaki heliostan girerekmi yapmam gerek tears of karvidisin gelmesi ve prenin yüklenmesi için yoksa başka seden yapsamda karivdisi heliostan alabilirmiyim.Şimdiden teşekkürler
Hakkında
Forum İmzası:
Hakkımda:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.254
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 57.250 (Bu ay: 240)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.