Çavuş
10 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar,
LED TV'ler konusunda çok az bilgim var bu teknolojiyle buradakiler kadar ilgilenemedim o yüzden standartları, dikkat edilecek noktaları vs. nedir tam bilemiyorum. Bazı paneller eski bazılar yeni üretim, yenileme hızları, kontrast oranları filan biraz okudum kafam çok karışık. Özetle;

1500-1700tl aralığında
40-42" boyutunda
Samsung LG Philips 'den birisi
PS3 oyunlarında, spor yayınlarında sıkıntı yaratmayacak bir TV almayı düşünüyorum.

Çok fazla 3D ve SMART özelliği kullanmam, önemli olan renkleri düzgün ve canlı göstersin. Işık sızması vs. durumları olmasın.

Tavsiyeleri bekliyorum.
Değerli arkadaşlar,
http://www.kliksa.com/urun/starcom-205-nano-gold-uydu-alici/901794916
Bu mini uydu alıcıları hakkında hiç bir fikrim yok sadece fiyatı uygun gibi gözüktüğü için almayı düşünüyorum. Evde normal (flat) bir tv'ye bağlayacağım Scart girişinden. Sizce bu model iyi midir, iş görür mü? Ulusal kanalları düzgün gösterse yeterli olur.
arkadaşlar bende Samsung RV515 laptop var. iş amaçlı win7'den xpye dönmek zorunda kaldım. windows xp' yi kurarken bilgisayarın recovery kısmı ve kendi c:(win7) d: yerel disklerin dışında bir de SYSTEM diye 100MB' lık bir bölüm gözüküyordu harddisk içinde. ben c: yi silip (formatlayıp) yeni bölüm oluştur diyince de bu SYSTEM olarak gözüken kısım kendiliğinden c: sürücüsü halini aldı ben de mecburen e: gibi başka bir isim vermek zorunda kaldım xp kurulumu yapacağım sürücüye. sorum şu bu 100MB' lık şuanki c: sürücüsü nedir? bilgisayarımdan içine girdiğimde tamamen boş olarak gözüküyor. ayrıca silme ya da biçimlendirme gibi bir işlem de yapamıyorum bu kısma windows üzerinden. bu konuda bilginiz var mı?

arkadaşlar iş amaçlı win7'den xpye dönmek zorunda kaldım. windows xp' yi kurarken bilgisayarın recovery kısmı ve kendi c: d: yerel disklerin dışında bir de SYSTEM diye 100MB' lık bir bölüm gözüküyordu harddisk içinde. ben c: yi silip (formatlayıp) yeni bölüm oluştur diyince de bu SYSTEM olarak gözüken kısım kendiliğinden c: sürücüsü halini aldı ben de mecburen e: gibi başka bir isim vermek zorunda kaldım kurulumu yapacağım sürücüye. sorum şu bu 100MB' lık şuanki c: sürücüsü nedir? bilgisayarımdan içine girdiğimde tamamen boş olarak gözüküyor. ayrıca silme ya da biçimlendirme gibi bir işlem de yapamıyorum windows üzerinden. bu konuda bilginiz var mı?

Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 100
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 5.224 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.