O

Teğmen
23 Temmuz 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar garmin fenix 3 hr kullanan arkadaşlara bir sorum olacak bende bu saatten bulunmakta fakat bir şey dikkatimi çekti saatin ekran ışığını açtığımda sağ alt tarafın diğer bölümlerden koyu olduğunu fark ettim bu durum normalmidir eğer normal değil ise servise göndereceğim cevaplarınızı bekliyorum teşekkür ederim...

Merhabalar,
Suunto spartan ultra stealth titanium saate ve garmin fenix 3 hr saate sahibim bugün sağ koluma garmin fenix 3 hr sol kolumada suunto spartan ultrayı takıp gps performanslarını karşılaştırdım fakat hayal kırıklığı yaşadım fiyat olarak suunto spartan ultra garmin fenix 3 hr dan çok daha pahalı fakat gps performansı olarak resmen ezici üstünlükle garmin fenix 3 hr önde üstelik suunto 200 metre fazla hesapladı. suunto saat kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını beklerim..

Merhabalar,

Suunto spartan ultra saatinden satın aldım şu anda kullanmaktayım bir önceki saatim garmin fenix 3 hr modeli idi saat görünüş olarak çok çok iyi kaliteli olduğu belli fakat çözemediğim bir takım şeyler var mesela ilginçtir rota kaydı yok halbuki donanım olarak gps olması yeterli rota kaydı yapabilmesi için sonra adım sayar yanlış ölçüm yapıyor kolumu hafif oynatsam bile sayıyor ama gps takibi kesinlikle garmin fenix 3 hr den daha isabetli neredeyse nokta atışı fakat özellik neden bu kadar kısıtlı anlayabilmek güç optik kalp atım sensörü yok hadi onu anlıyorum göğüs bandı daha profesyonel tahmin yaptığı için suunto tercih etmemiş olabilir ki kesinlikle eski saatimde ölçümler yanlıştı o kadar ki yokuş yukarı çıkarken kalp hızımı 80 gösterecek kadar aynı yerde aynı tempo ile göğüs bandı ile denediğimde nabız 160 a kadar çıkıyordu. saati 2800 tl ye aldım titanium modeli bu kadar para veripte özelliklerin çok kısıtlı olması beni üzmedi değil açıkçası tek tesellim saatin yeni olması ve zamanla güncelleme alacak olması işallah buda dediğim gibi gerçekleşir yoksa tam bir hayal kırıklığı olacak konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar yorumlarınızı almak isterim herkese teşekkür ederim.
MERHABA ARKADAŞLAR,

Öncelikle belirteyim çok takıntılı birisiyim sorunum size gülünç gelebilir fakat beni arabamdan soğuttu.
bi hafta sonu yolda iken yol tek şeritli ve tam ortada bir taş vardı biraz büyüktü ama araba geçer diye düşündüm üzerinden geçerken fena bir ses geldi ve servise çektiğimde karter korumanın delindiğini gördüm korumayı söktürüp altına baktığımda resimde işaretli yerlerin çizildiğini ve siyah parçanın ucunun çok hafif yamulduğunu gördüm araçta titreme yolda giderken sağa sola çekme yok çok ayrıntılı düşünüyorum belki ama acaba motoru tutan yerlere zarar verme ihtimali varmıdır çünkü taş sağlam çarptı
MERHABALAR,

Kameramı alalı 3 gün oldu kameramı bilgisayara bağladığım zaman otomatik olarak yeni videoları bilgisayarıma almasını istiyorum yani import etmesini. ama cihazı pc ye bağladığım anda aşağıdaki hatayı vermekte

no files found on or no memory card in camera. please ensure files are present on camera and try again

ne yaptıysam çözüm bulamadım sd card takılı sorun yok video kaydı yapıyor ama sorun ne çözemedim

şimdiden teşekkür ederim
Merhaba arkadaşlar kız arkadaşımın psikolojisi galiba aşırı derecede bozuk aramız süper derecede iyi iken bir anda saçma sapan bir konu yüzünden bana adeta düşman kesiliyor mesela araba kullanıyorum saçlarım nasıl olmuş diye soruyor bende malum trafik yoğun zar zor bakıyorum ve güzel olmuş diyorum tribin kralını yiyorum mesela bana güzel sözler söylüyor ve beni mutlu ediyor o anda ona istediği şekilde karşılık veremezsem direk düşmanım oluyor hemde öyle böyle değil aynı iş yerinde çalışıyoruz ben hafta sonu ailemle birlikte hataya kuzenlerimin yanına gitmiştim bunu bir kıskandı anlatamam resmen burnumdan getirdi attığı trip adanaya döndüğümde devam ediyordu kaç defa bu ilişki bitti artık karşıma çıkma gibisinden mesajlar attı (bu arada hataya onuda davet etmiştim hatta o gelse idi ben kuzenlerime değil onun abisine gidecektim ama kendisi rahatsız olduğu için gelemeyeceğini söylemişti) en son dün iş çıkışı görüştük yolda trip aynen devam bişey diyorum aşırı tepki veriyor sonra yine tartışmalara başladık kız hasta zaten sürekli bayılıyor yine bayıldı bende arabaya oturttum kalktığında sakindi sonra yine saçma sapan konudan tartıştı benimle bende artık dayanamadım evine bırakmak istedim arabayı biraz hızlı kullandım ve araba 90 km hızla giderken arabanın kapısını açıp kendini dışarı atmaya çalıştı (bunu çok sık yapıyor) bende o sinirle kolunu fena sıktım sonra zorla tutarak eve bıraktım ve bu ilişki bitti seninle uğraşamam dedim oda kapıyı hızla çarptı gitti eve geldim telefon açtı telefonda ağlıyor lütfen bize kıyma diyor sanki hiçbişey olmamış gibi davranıyor bende bu ilişki bitti artık seninle uğraşamam dedim sonra eğer şimdi yanıma gelmezsen kendimi öldürürüm dedi bende kalktım yanına gittim gittiğimde trip aynen devam bendeki siniri artık siz düşünün bana birden sarılmaya başladı ben tabii bunu kabul etmedim sonuçta o kadar hata yaptı ve bu hatalar 1 değil 2 değil 3 değil saymakla bitmez hiçbişey olmamış gibi davranmamı istedi arkadaşlar bu ilişkiyi bitirdim çünkü kız aşırı ilgi bekliyor istediğini yapsam fazlasını istiyor bana çok saygısız davranıyor daha sevgili iken bunları yapan evlilikte neler yapar allah bilir kaç defa affettim uyardım yapma etme dedim o anda tamam diyor ertesi gün aynı abartmıyorum belki bunu 100 defa tekrarladık sonuç hep aynı işin kötü yanı kız kendini sütten çıkan ak kaşık gibi görüyor herşeyde ben böyle değildim beni sen böyle yaptın deyip işin içinden çıkmaya çalışıyor yani sorsanız tüm suç bende kendi mükemmel sizce ondan ayrılmakla doğru seçin yaptımmı çünkü son zamanlarda benimde psikolojim kötü etkilendi kafam karışık arkadaşlar :(
merhaba arkadaşlar yüksek bir bütçe ayırarak sistem topladım anakartı çok yüksek model olarak aldım bunun yanımda işlemcim core i7 2600k, ram 16 gb 1600mhz, ekran kartım msi gtx 580 ve hard disk 120 gb sata 3 ssd sistem gayet güzel fakat büyük bir hevesle windows 8 kurmak istedim ama çok garip bir sorun ile karşılaştım kurulum normal ilerlerken preparing yazısı geçtikten sonra getting for devices diye bi yazı çıkıyor ve ortalama yüzde 15 20 arasına geldiği zaman sistem kilitleniyor hiç bir tepki vermiyor oysa win 7 hiç problemsiz çalışıyor acaba sorun ne olabilir hevesim kaçtı anlayacağınız :((
merhaba arkadaşlar elimde zotac gtx570ti ekran kartı ve asus gtx560ti top ekran kartı var bu iki kart sli olurmu teşekkürler
merhaba arkadaşlar ben archos 605 wifi 80 gb ürün almayı düşünüyorum acaba ürün kullanımı nasıldır yani yüksek kalite filmlerde takılmavs yaşarmıyım işlemci hızı tatmin edermi birde internette tüm sitelere girebiliyormu cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
MERHABA ARKADAŞLAR ARCHOS 5 ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM BU CİHAZI KULLANAN ARKADAŞLAR TAVSİYE EDERLERMİ İNTERNET PERFORMANSI NASILDIR FLASH TABANLI SİTELERİ AÇARMI BİRDE KALİTESİ NASILDIR SONUÇTA TÜRKİYEDE OLMAYAN BİR MARKA BU KONUDA AYDINLATABİLİRSENİZ SEVİNİRİM...
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 230
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 15.451 (Bu ay: 208)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.