R

Onbaşı
17 Temmuz 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
https://hardnovel.wordpress.com/

Konusu

Eski Zamanların çöküşüne neden olan nükleer facia gezegendeki bütün insan yaşamını sonlandırmalıydı.Evet,tanrılar güzelim cennetlerini seçilmişlerine sığınak sağlamak için kurmuşlardı ve ilahi toprakların dışındakilerin çoktan yok olmaları gerekirdi.Ama yine de bir şekilde insan yaşamı bu ölümcül, mutant dolu çöllerde devam etmeyi başardı.

Cloudhawk göklerdeki şahinler kadar özgür olmayı düşleyen genç bir çöpçüydü ama ne yazık ki kaderinde çöl harabelerinden hurda toplamak vardı.Kader, öte yandan kararsız olabiliyor.Paralı askerlerden oluşan bir ayaktakımıyla şans eseri karşılaşması hayatının gidişatını değiştirip onu mutantların, meta insanların, şeytan avcılarının ve tanrı katillerinin hatta şeytanların ve tanrıların dünyasına sokar.Cloudhawk kendisini hayal ettiğinden daha büyük bir dünyanın içinde bulur,yolunu azimli ışığın tanrısı Sumeru ile cehennemin fısıldayan karanlığı arasında bulur…ve bir gün, tanrıların bile düşeceğini farkeder.

Seri Mad Max tarzı suyun yemeğin az olduğu para yerine kurşunun geçtiği post apokaliptik bir dünyada geçiyor arkadaşlar seriyi ben çeviriyorum.Çevirisine yeni başladım serinin zamanla bölümler gelecektir.İlginizi çektiyse buradan bakabilirsiniz iyi forumlar.
Dostlar makine yazmayı düşünüyorum.Sizce bu bölümlerden hangisini yazmalıyım bu bölümlerde okuyan veya mezun olan var mı?
Memursun ve makine mühendisliği okuyorsun diyelim mezun olunca direk kendi mesleğine atanabiliyor musun?Bir kaç arkadaşımdan böyle bir şey duydum doğru mu
Başlıkta da yazdığım gibi rahat kulaklık arıyorum.5-6 saat kafamda dursada rahatsız etmeyecek ,etrafa fazla ses vermeyecek(otobüsde başkalarını rahatsız etmek istemem) şık bir kulaklık arıyorum.Her tür müziği dinlemekle birlikte ağırlıklı olarak rock dinlerim.Bütçem 300 e kadar çıkıyor,amazondan falanda alabilirim ama 100 doların üstünde olmazsa sevinirim gümrüğüyle uğraşmak istemiyorum.
Merhabalar ,monsterın kapıda ödeme seçeneği var mı?Abra a5 almayı düşünüyorum ama internete de güvenemiyorum. Birde bu mat ekranla gamut ekranın farkı ne okuduğum kadarıyla gamut ekran daha canlıymış, fazladan 100 tl vermeye değer mi ?Kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 109
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.531 (Bu ay: 11)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 44 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.