T

Çavuş
09 Temmuz 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Özellikle loş ışıkta iyi gösteren ucuz fakat kaliteli bir kamera almak istiyorum. Logitech c270 güzel duruyor. En fazla 40-45 liraya kadar almak istiyorum. Bu kameradan daha iyisini aynı fiyata bulabilir miyim? Önerileriniz nelerdir?
Dışardaki sesleri yalıtan bir kulaklık almak istiyorum. daha önce philips shp 1900 aldım kulakları tam örtüyor diye ama faciaydı. yalıtmak yerine dış sesleri içeri doğrudan içeri veriyordu. onu verip başka bir tane almak istiyorum. philips she 3201 ve shh 9501 olabilir. 9501 daha iyi görünüyor özelliklere bakınca. istediğim işyerindeki konuşmaları, telefon seslerini geçirmesin yeter. sizce 9501 yeterli olur mu? 32 lira 9501in fiyatı. fiyatı 35 lirayı geçmeyen kulaklık düşünüyorum.
uydu alıcı almak istiyorum bir tane ama karar veremedim. electroworld de next ye 5000 79 lira, migrosta goldmaster 69000 109 lira, carrefourda premier prs 105000 109 lira. şimdi bunlardan hangisi iyidir sizce ya da daha iyi bir alıcı var mı? en fazla 120 lira vemek istiyorum. şifreli kanalları izleyim diye de derdim yok. sadece düzgün çalışsın, yıllar boyu idare etsin istiyorum.
Merhaba,

Canon ip1800 yazıcım var. renkli ve siyah mürekkebim bitti. daha önce siyah mürekkebi bir yerde doldurdum ama pek memnun kalmadım. hem mürekkep kalitesi hem de de çabuk bitmesi açısından. uygun fiyata kaliteli dolum yapan bir yer biliyor musunuz?

internetten aradığımda aycan elektronik diye bir yer çıktı. kızılaydaymış. ne kadar iyidir bilemiyorum. ayrıca burası hakkında fikri olan var mı?
econ marka mc8000ue-s4 model 4 portlu adsl modemim var. 1 haftadır internetim aniden kopuyor. ama modemde adsl var görünüyor. bu sırada 10.0.0.2 yazarak modeme girmeye çalıştığımda giremiyorum. normal internetim varken girebiliyorum modeme. ttneti aradım baktılar ettiler hatta sorun yok modemde olabilir dediler. deneyebileceğim başka bir modem de yok.

sizce sorun nedir? modemde ise nasıl düzeltebilirim? ya da modemi test edebileceğim düzgün bir program var mı bildiğiniz?
speedtouch 330 usb adsl modemimiz var. yeni aldığımız vista home basic sistemde modemi tanıtamadık. firmanın çıkardığı 2 tane farklı vista sürücüsü yükleyip denedik, eski xp sürücüsünü de denedik ama bir türlü tanıtamadık. bir kere tanıtmayı başardık ama bu sefer de 721 hatası verdi bağlantı kuramadık internete.

yeni modem almak istemiyoruz şimdi. öneriniz nedir?
daha önce t630 telefonum vardı şimdi k790 var. her iki telefonda da konuşurken baş ağrısı oluyor. kulak çevresi ısınıyor. öyle uzun konuşma da değil. 2-3 dakikadan sonra başlıyor. ama nokia ve motorola telefonlarda buna rastlamadım. onların modelini hatırlamıyorum ama yeşil ekranlı telefonlardandı ikisi de.

sar değerlerine bakınca ise t630 0.88; k790 ise 0.5. bahsettiğim motorolanın da 0.88 idi. o kadar da yüksek değerler yok özellikle k790ın. bahsettiğim bu durumla karşılaşan var mı? yoksa bana mı denk geldi sadece?

not: kulaklık takınca böyle bir sorun yok
windows xp pro sp2 sistemini geçen gün güncelledim. ie7 de dahil olmak üzere nerdeyse 1 yıllık güncellemeleri toptan indirdim ama bu sefer ie7'de yazılar kırmızı ve siyah renkli görünüyor. tüm sayfalarda böyle. firefox yükledik onda böyle bir sorun yok. nasıl düzeltebiliriz?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 115
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 8.544 (Bu ay: 16)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.