Y

Çavuş
30 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
Gönderileri
-
Arkadaşlarım, abilerim;

Forumda Reis-i Eagles'in anlatımıyla N82 cihazıma Garmin'i sanırım uğraşarak yükleyebildim.
Ancak Garmin'i açtığımda hala bana Deneme Sürümü-Tam Sürüm Satın Al-GPS'e bağlan gibi seçenekler sunuyor
GPS'e bağlan dediğimde biraz bekletiyor ve Bluetooth kapalı bluetooth'u açın diye ikaz veriyor.

Şimdiden çok teşekkürler.
-
Merhaba. Fazla kirletmeden forumu bir şey soracaktım. Bu bölümde arattım ancak istediğim bilgiye ulaşamadım.
Sorum şu; Bu ay içerisinde telefonumu değiştirmeye karar verdim. Kamerası iyi olsun sesi güzel olsun e tabi Wi-Fi olmadan da olmaz dedim ve aklıma hemen N95 8 GB geldi.. Hazır bunlar varken Navigasyonu da olsun bari dedim. Fakat N95'lerin Navigasyonundan hiç kimse memnun değil. Bu konuda pek bir bilgim yok, ben mümkünse internet bağlantısı yapmadan benim hızımı, bulunduğum yeri, belirttiğim yere nerden gitmem gerektiğini göstersin istiyorum. Eğer mümkünse hangi programı indirmeliyim ? Sanırım Route 66 isimli bir yazılım dediklerimi karşılıyor. Bende işin ustaları olarak size de danışmak istedim.

Teşekkürler, saygılar.
2005 Model 1.5 CRDI 85 Hp Getz'im var 1.6 Tek kapı getz'le takas arıyorum fakat hiç bir yerde istediğim gibi düşük km'li temiz kazasız bulamıyorum bana yardımcı olabilicek arkadaşlar var mı ? Aracımın fiyatı 21.000 YTL'dir pazarlık payı yok. İsteyen olursa özelliklerini yazabilirim şu an araç 47.000de 50.000 bakımını geldiğinde yaptıracağım.
_ - ¯ Hyundai Accent Admire DH Klubü ¯ - _

Biraz geç olsada bunun farkına yeni vardık. Admire kullanıcılarının diğer kullanıcılara soruları olduğu haberlerini aldık forumda konu açma gereği duyduk.

Tüm admire kullanıcılarının tartışma alanını belirleyelim artık !

Elbet içimizde açılmasını isteyen vardı

Resimlerle bunları hataları veya diğer sorunlarını belirterek tüm admire'cıları aydınlatalım

Topic sürekli güncellenecektir
Son güncellenme tarihi : 17 Ağustos 2007 Cuma Saat 02:46
Hakkında
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: ///M Club Turkey!
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 12 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 99
İkinci El Bölümü Mesajları: 10
Konularının görüntülenme sayısı: 121.884 (Bu ay: 86)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.