G

Onbaşı
22 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar arkadaşlar,

Ben ve arkadaşım bir sürediğimiz yürüttüğümüz yeni projemizi, neredeyse bitirmiş durumdayız. Şuanda hostinge attık.www.websinifi.com sitemizin adresi. Konu olarak Asp.NET, Ajax, Php, ActionScript v.b. seçtik. Ağırlıklı olarak videolu ders vermeyi düşünüyoruz. Sizden sitemiz hakkınızdaki görüşlerinizi paylaşmanızı rica edicektim. Burda site hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız sevinirim.

Site Adresi:www.websinifi.com
Bu ekran kartlarına takılan ekstra güç girişleri ne amaçla takılıyor.Fanı çalıştırabilmekmi, yoksa ekran kartının gpu sunu beslemek için felanmı kullanılıyor.Kaç gündür kafama takıldı bu soru.Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Beyler bana 6 pin PCI-E dönüştürücü lazım nerden temin edebilirim acaba bir bilginiz varmı??Yeni Ekran kartı almıştım içinden dönüştürücü cıkmadı.O yüzden çok acil lazım yardım edebilirseniz çok sevinirim.
Arkadaşlar 1-2 Gün Önce Zotac GeForce 9800GTX+ ekran kartı almıstım.Ekran kartının kutusunda 1 adet güç konnektörü cıktı.Bir ucunda 8 pin ekran kartına takılan bölüm,diğer tarafında ise 2 adet 6 pinli konnektör var.Ama benim Güç kaynağında sadece 1 adet 6 pinli giriş var.Sadece birtanesini takabildim ve Şuan böyle kullanıyorum.Acaba bir sorun yaratırmı bana yardımcı olabilirmisiniz.Şimdiden teşekkürler
Arkadaşlar ben Bilişim Teknolojileri - Web Tasarımında Okuyorum.Web Hocamız bizden Asp.NET Örnekler Getirmemizi İstiyo.Bana Asp.NET Vusual Basic dilinde örnekler bulabilecek olan varmı.İnt de ne kadar arasamda istedigim gibi bisr sey bulamadım.Basit veya zor farketmez.Yeterki adam gibi bisey olsun.Bana Yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar.Şimdiden çok Teşekkür ederim.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 63
İkinci El Bölümü Mesajları: 21
Konularının görüntülenme sayısı: 3.356 (Bu ay: 51)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Dahili Bileşenler
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.