D

Çavuş
04 Şubat 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 45 (Bu ay: 0)
Gönderileri
merhaba

nettten arattım ama bir türlü bulamadım seoul uydu alıcılarında dijital yahut coax cıkışa sahip seoul modelleri var mıdır?

sorma sebebim malum z5500e bağlıcam

bir de s2000 de 0/12ve yazan bir yer var hemen sarı video girişinin altında ne işe yaramakta merak ettim

yardımlarınız iiçin teşekkurler

saygılarımla

tolga aygün
mcse
elek. müh
herkese selamlar

bir konuyu merak ettim ve sizlere danısmak istedim. malumunuz 2. el bölümüne fiyat bilgisi olmadan satış yapmak yasak.
elimde bulunan xfx 7600gt agp 256mb ekran kartımı satmak istiyorum.ürün inventus firmasından alınmıs olup halen garantisi devam etmek bu az sayıda bulunan kart 2. elde ne kadar eder bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim
saygılarımla

tolga aygün
merhaba arkadaşlar

Bugün aldığım noki 6151 cihazımı büyük bir hevesle evde actım ve hemen kurcalamaya başladım :)

sorunum şu ki telin hoparlorunden yeteri kadar ses çıktığını düşünmemekteyim
boyle bi sorunla karşılaşan varmudur. yoksa gayet benimki rahaysız edece bagırabiliyo diyen var mıdır merak ettim saygılarımla

tolga aygün

elektronik müh
mcse
herkese slmlar

sorunum acer travelmate 212t serisi laptop için network adaptor driverını bulamıyorum tum nette arastırdım bunu kullanan birisi varsa benle irtibat kurarsa sevinirim

tolga aygun
elektronik müh.
mcp mcsa mcse
herkese slmlar

bilgisayarıma yuklediğim power magic 6 adli back up programını yukleyip bilgisayara restart attıktan sonra bilgisayar boot dan sonra ekranda anlamsız okunamayan bir yazi ile kilitlendi malesef bundan sonra bilgisayarımı safe mode da dahi açamadım

işin komik yani artık windows linux cd leri ile de boot edemiyorum

eger first boot device 'a cd rom 2.ye hdd ke aldıımda ekran bilgisayar donanim yapilandirmaniza inceliyor dedikten sonra restart atıyor sadece cd rom ile başlattımda ise cd boot couldn't find nt loader diyip donuyor

elimde 2 adet hdd var her turlu fdisk ile format atıp partionları yapılandırsam da yukarıdaki durumu asamıyorum

gecici cozum olarak norton ghost ile aldığım yedekle sistemi çalıştırabildim windows kurulumuna ise sadece windows ortamında cd ile onyukleme yapıp restart attıktan sonra gecebiliyorum

ayrıca windows ortamına gectikten sonra recovery konsol ile fixboot ve fixmbr desem de sorun cozulmedi. her 2 hdd te aynı boot edememe problemi var

bu soruna cozum için elinizde hdd ki komple sıfırlayan bir program varmi yahut başka cozum onerileriniz olabilir mi?

yardımlarınıza simdiden tesekkurler

saygılarımla

tolga aygün

elektronik müh

mcp-mcsa
herkese slmlar

bilgisayarıma yuklediğim power magic 6 adli back up programını yukleyip bilgisayara restart attıktan sonra bilgisayar boot dan sonra ekranda anlamsız okunamayan bir yazi ile kilitlendi malesef bundan sonra bilgisayarımı safe mode da dahi açamadım

işin komik yani artık windows linux cd leri ile de boot edemiyorum

eger first boot device 'a cd rom 2.ye hdd ke aldıımda ekran bilgisayar donanim yapilandirmaniza inceliyor dedikten sonra restart atıyor sadece cd rom ile başlattımda ise cd boot couldn't find nt loader diyip donuyor

elimde 2 adet hdd var her turlu fdisk ile format atıp partionları yapılandırsam da yukarıdaki durumu asamıyorum

gecici cozum olarak norton ghost ile aldığım yedekle sistemi çalıştırabildim windows kurulumuna ise sadece windows ortamında cd ile onyukleme yapıp restart attıktan sonra gecebiliyorum

ayrıca windows ortamına gectikten sonra recovery konsol ile fixboot ve fixmbr desem de sorun cozulmedi. her 2 hdd te aynı boot edememe problemi var

bu soruna cozum için elinizde hdd ki komple sıfırlayan bir program varmi yahut başka cozum onerileriniz olabilir mi?

yardımlarınıza simdiden tesekkurler

saygılarımla

tolga aygün

elektronik müh

mcp-mcsa
Hakkında
Meslek: sistem destek mühendisi
Forum İmzası:
logitech z5500 toshiba a100-192 nokia 6120c canon a530 samsung 40a330 samsung 32b450 logitech harmony 525 kumanda, ps3 120gb slim, egreat m34a,htc desire hd,canon ixus 130 is

Desktop Pc:Windows 8 pro 64 bit,16GB (4x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram,Core i7 2600@4.2Ghz CPU,Asus P8Z68-Lx mainboard,Philips 220xw

Araba:Ford Fiesta 2013 model powershift trend donanım
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 244
İkinci El Bölümü Mesajları: 36
Konularının görüntülenme sayısı: 8.906 (Bu ay: 63)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 9 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.