Teğmen
09 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bu sene içinde ispanyolca kursuna gitmeyi düşünüyorum ama İzmir'de bir sürü ispanyolca kursu olduğundan dolayı hangisi daha iyidir pek bir bilgim de olmadığından sizlere danışmaya karar verdim. İzmir'de bilen giden birileri varsa yardımlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler
11. sınıfım bu konuları bitirdik ama ben bi türlü bu konunun mantığını anlayamadım ve çözemiyorum sorularını. 1 kere dersi kaçırdım tüm konu gitti daha da toparlayamadım. Ben bu konuyu nasıl halledicem bi yardım eder misiniz? Ne yapmamı önerirsiniz?
Yeni telefon almayı düşünüyorum ne zamandır ama rekabet başladığından beri akıllı telefon fiyatları hem çok uçtu hemde sürekli yenilendiği için ne kadar düzgün birşey alırsam alıyım 1 sene sonra veya en fazla 2 sene sonra yeni çıkıcak telefonlara oranla kötü kalıcak. Hem uygulama hemde serilik açısından...
Ben çok bilmiyorum aslında şu anki durumu ancak forumda flan baktım nexus 4 kullanıcıları var. Bende beğendim bu telefonu bunun + ları ve - leri nelerdir söylebilir misiniz bi fikir edinmek istiyorum telefon hakkında. Bunun dışında önerebilceğiniz telefonlar nelerdir? Bütçe için kesin belli birşey yok siz her türlü fiyat aralığı söyleyebilirsiniz ama yinede çok uçmamakta yarar var
Ben bu akıllı telefonlar dışında aslında qwerty klavyeli telefonda düşünüyorum ancak qwerty klavyeli telefon olarak en iyi blackberry gibi ve blackberry içinde çok sorunlu telefon diyorlar... Önerebilirseniz qwerty klavyeli telefon önerilerinizide alabilirim
Uzun zamandır anime izlemiyordum tekrar başlamayı düşünüyorum ama şöyle bi baktımda istediğim tarzda bulamadım. Ben Narutonun mangasını ve fairy tail in animesini güncel olarak takip ediyorum şu an. Bunların dışında böyle macera,aksiyon, şöyle vurdulu kırdılı bi anime öneriniz var mı Bleach tarzı bişi olabilir.
Elektro gitar a başlamak istiyorum ve kafamda bu 2 gitar var. Aralarında çok olmasada bir fiyat farkı var ve bu fiyat farkı ne kadar etkiler? Sizce hangisi daha iyi ve neden?
Evet beyler başlıktada belirttiğim gibi romantik komedi filmi arıyorum yok mu şöyle güzel bi film önericek
Ben bu sene 11. sınıfa geçtim ea öğrencisiyim. Bu bölümü seçtiğimde kafamda belirli bi meslek yoktu ama fizik,kimya,biyolojiyi pek iyi yapamadığım için bu bölümü seçmek zorunda kaldım. Bu aralar bende "ben ne olucam" telaşı başladı. Aklımda birkaç bölüm var bunlardan biri uluslararası ilişkiler okumaktı ama biraz netten araştırma yaptım,forumdada gördüm bu bölümde çok fazla iş imkanı yokmuş. Son zamanlarda pilotaj bölümünü okumayı düşünüyorum ama MF4ten alıyor. Gerçi alan kavramı kalktı ama ben tam olarak bilmiyorum nasıl olucak. Her ne kadar kalkmış olsada bu bölüme girmem için belli bi fizik,kimya,biyoloji çözmem gerekicek sanırsam. Eşit ağırlıktan bu bölüme nasıl girebilrim, ne yapmalıyım?
Fire/Cold/Pacheon bir çar kasıorum şu an 74 lvl ve 3 gapla gidiorum. Neyse pvplerde flan çok eziliyorum, ezik 56lvl wizard bile bna 10k çakıo. Garment giyiyorum. Pvpde ezilmemek için ne yapmam lazım ?
Bu soru kafama takıldı internettende birkaç araştırma yaptım ama bnm yinede merağım gitmedi Bunun tam tarihini bilen var mı?
Anadolu Lisesi lise 1. sınıftayım. Karneme geometri 1 düşüyor.Bn 10. sınıfa düz mü geçerim yoksa sorumlu mu?[pek bilgim yokta yardımcı olursanız sevinirim :)]
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 361
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 25.940 (Bu ay: 142)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.