M

Çavuş
22 Mayıs 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Gebze Y.T.E olanlar imkanlar hakkında bilgi verebilir mi?
Ayrıca Malzeme Bilimi Mühendisliği nasıl bir bölümdür?
arkadaşlar ehliyet için kayıtta fotoğraf istediler kayıt olurken bana bunların arka fonunun beyaz olması gerektigini söylemediler bende cogaltmıs bulundum beyazdan biraz daha griye doğru bi renk sorun olur mu sizce? adam inşallah sistem sorun cıkarmaz dedi. bi bilginiz varmı
Arkadaslar yeni serverlarda mumkunse goliath veya vega fakat irisleri full olsun fulldan kastım flax hiç olmasın hepsi iris,lf3 lerde aynı o derece. fiyatta anlasırız.. can sıkıntısına pvp yapılacak bi hesap yani :)
3 secenek vericem yorumlarınız lütfen.
Wl toys v959 ( v222 upgraded camera)
wl toys v262 ( kamerasını ben alıacm )
udi u818a ufo camera..
Arkadaslar şimdi kafamda 4-5 model var. 1 tanesi heli diğerleri quad. Sizin tercihiniz hangisi olur..

heli olarak. v911. quad daha çok ilgimi çekiyor ama v911 alırsan daha cok zevk alırsın diyen var. görüşlerinizi bekliyorum.
quad copter olarak sizce.. hubsan x4 mü , wltoys v959 mu, syma x1 mi , syma x3 mü.. bütcem bunlara yetiyor daha iyisi varsa bu bütce altında lütfen paylasın tesekkur ederim şimdiden :)
Arkadaslar ikisi arasında cok kararsız kaldım daha önce hiç hava aracı kullanmadım rc. Heli olarak v911 düşünüyorum quad olarakta mini modelleri var 120 130 tl ye. Ikısınıde kullanan arkadaslar bilgilendirirse çok sevinirim. iyi günler
Arkadaslar bi cok kisinin konu actıgı gibi ben de tavsiyelerinizi istiyorum . RC heli alıcam az da olsa ne değil ne değildir araştırdım 4 channel ı olan bir heli almak istiyorum. Elım ısındırmak için önerebilecegınız nelerdir? Her acıdan yorumlarınızı bekliyorum ( Para limiti : 80-100)
51 Lvl casusumu satmak istiyorum fiyat 200 Tl

İmparatorluk tarafında Criminals birliğinde 3 farklı bineği var gemisi var şanslı askerler şöhreti 20 k. A4 te rahatca yer bulan bi karakter taşları 5-5-5(saldırılar) 3-3-3(savunmalar) üstünde cadı ve a4 itemler var.

İletişim : 0541 244 44 15
Msn : mehmet-arif694@hotmail.com aklına yatan olursa eklesin görüşelim
Oyun 4 kişi ile oynanıyor 4 oyuncuyada bir test geliyor testi yaptıkça takım arkadaşının test süresi uzuyor yani testi bir kişi yapamazsa bütün takım kayberdiyor.(tamam anlatamadım ) Oynamak isteyenlere pm le oda atıcam
Evet arkadaşlar bir web sitesi açmayı düşünüyoruz fakat ne üstüne olmalı ?

Ciddi lütfen
Hakkında
Forum İmzası:
[link=http://forum.donanimhaber.com/m_49375180/mpage_1/f_/key_//tm.htm
Hakkımda:
[link=http://forum.donanimhaber.com/m_49375180/mpage_1/f_/key_//tm.htm
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 661
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 35.757 (Bu ay: 99)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.