Teğmen
04 Ağustos 2001
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 9 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar biraz bakındım da bu sistemi tasarladım . Uzun zamandır kasa toplamıyordum. Bilgileri güncel olan arkadaşlar incelerse memnun olurum . Video işlemek için kullanacağım ( Avid , Premier Pro) Saygılar.

Gigabyte 990FXA-UD5 AMD AM3+ DDR3 1866MHz (O.C.) S+GL

Corsair XMS3 8GB(2x4GB) 2000MHz DDR3 Ram - CMX8GX3M2A2000C9

Amd FX-8320 3.5GHz Soket AM3+ İşlemci

Kingston 120 GB SSDNow HyperX 3K 2.5" Sata3 SSD - SH103S3/

Aerocool Strike-X One Adv. 750W 2 x USB 3.0

Sapphire Amd HD7850 OC Dual-X 2GB 256Bit GDDR5
Estore V1.0 marş a basıyor. V1.0 versiyonlu proje bitmek üzere, 35 bin ürünüyle RHS YAPI MARKET le sistemi açıyoruz. Bakarsanız beğenirseniz sevinirim.
İyi çalışmalar.
ben zilleri bu site aracılığı ile bulmuştum. (cheroke sağol)
şimdi de twin pedal arıyorum belki bulurum... elinde twin pedalı olan varsa bi mesaj bıraksın ...
arkadaşlar hp server g3 makine ye windows 2003 server yüklü clientlerde w98 ve w2k yüklü . Bağlantı swichle yapılıyor, zoom x4 adsl modem servera kurulu ethernet çıkışıda swiche bağlı.
SORUN: ipler girildi server olan makine (w2003 yüklü olan) clientleri görüyor ama clientler ağlarında serverı görmüyor fakat internet paylaşımını serverdan alıyorlar yani clientlerde internet çalışıyor? serverdanda clientlere girip dosya kopyalıyon , dosya alabiliyon ... ama niye clientler serverı görmüyor ?

sorun clientlerdemi yoksa serverdaki 2003 işletim sisteminin ayarlarından mı ? yardım cı olursanız sevinirim...
arkadaşlar 1 yıllık bir müzik grubumuz var.amatörüz yani sitemizi açtık müzikle ilgilenen arkadaşları bekleriz.
www.gecedenkalma.com / ana sayfa
www.gecedenkalma.com/forum / forum

umarım beğenirsiniz... Bir hobi iştee
Arkadaşlar Roland E-70 klavye arıyorum, ilgilenen mesaj bıraksın.

Not : Para Peşin :)
duyduk duymadık demeyin... :)
arkadaşlar ride,crash satan varmı ? acele lazım
Arkadaşlar Bateri videoları lazım ilgilenen varsa bir kaç link versin ... teşekkürler ...
<font face='Verdana'></font id='Verdana'> Arkadaşlar ep 8rda nın orijinal cd sinden nforce pakedini yüklüyorum ama malesef kitapçığında gösterdiği control paneli çıkmıyor...(98,98se,XP de de aynı sorun)
Biosu güncelledim olmadı şu an yeni driver pakedini indiriyorum bakalım olacakmı?
Gerçi o panel olmadanda 3 kanal ses çıkartıyor ama verem etti beni yani bir işe yarayacağından değil ama neden çıkmıyor:)

Bu boardı kullanın varsa bi cevap versin şuraya :)
ben belki paneli 8rda+ lardaki ses chipi için yaptıklarını düşündüm ... çünkü onlarda ac97 ses yongası var bende nforce ???
Beyler 8310 'u ırda ile bilgisayara bağladım fakat GPRS programı yok kullanan varsa mesaj bıraksın yada biri bir link versin.
Biraz acele ... Herkese kolay gelsin
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 223
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 11.628 (Bu ay: 120)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.