A

Er
23 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar,

yeni bi note 3 n9005 aldım cihaz yurt dışı. Cihazı aktifleştirirken geçemediğim bir yer var.

"Bu cihazda anormal bir fabrika ayarlarına sıfırlama rapor edildi. Bu sıfırlamayı onaylamak için bu cihazda halihazırda oturum açmış olduğunuz samsung hesabının oturumunu açın"

cihaz sıfır ve halihazırda açılmış olan bir hesap yok.

Bu konuda fikri olan ?
Merhaba arkdaşlar

bir problemim var ;

taş gibi çalışan z1'imi çok ufak bir yerden düşürmek suretyle (40 cm yükseklikten )ekrani kırıldı yüzeyde bir şey olmamsına rağmen 3 te 1 lik kısım sararma kalan kısımda günden güne karardı

çzüm yenisini almaktır herhalde

fakat bundan önce ben ekranınla ilgili problemler yaşıyordum (renk açılması) ve makinayi servise yolladığımda bunu bildirmiştim fakat bulamamışlardi bişey ve ben bunu servisten sonra resimledim yani elimde renk açılması olduğunun gösteren resim var

burdan yola çıkarak garanti yapsamında bu yaptırılabilir mi

iyi günler
merhaba arkadaşlar

benim bilgisayarım orjinal windows'a sahipti ama bir anda ne oldu bilemiyorum açtığımda teması klasık bir tema olmuş ve fare çalışmıyordu daha daha sonra sağ alt köşede not genuine ve build 7600 gibi bişeyler yazdı sonra oda gitti bilgisayarı klavye yardımı ile kullana bilmiyorum ama harici hard diske yedekleme yapamadım hard diski görüyor kopyalıyor ama yapıştırmıyor

bu problemi nasıl aşabilirim
arkadaşlar ben bir tane dect telefon almak istiyoru mama bu dect telefonla aynı zamanda skype üzerinden arama yapabilmeliyim philips'in boyle bir telefonu var biliyırum ama o model pc ye bağlanması gerekiyormuş bu tip telefonlarda pc ye bağlanmadan skype ile görüşme hizmedi sağlatan dect varmı eğer yoksa pc ye bağlananlardan ne önerirsiniz(aynı zamanda dect telefon olan)
arkadaşlar mpg oynatıcı bilen varmı.
arkadaşlar acil olarak mpg ve avi çevirici gerekli.
arkadaşlar 74164,7408,7404 lu 10 ledli kayan yazı devresi olan varmı acil
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 21
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 10.456 (Bu ay: 68)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Geri dönüşüm kutusu
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.