P

Çavuş
23 Mart 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Ati 9550 model ekran kartına kendi monitöründen hariç 106 ekran lcd bağladık. Extended modunda 2 ekran arası nasıl geçiş yapabilirim?????
Ati 9550 ekran kartına LCD televizyon bağladık, bilgisayar monitörü ve lcd tv arasında geçişi nasıl yaparım. Bütün ayarlar tamam (Extended modu)

Şuanda bilgisayarda DVR kartı var görüntüyü lcd televizyona vermek ve bilgisayarı normal bi biçimde kullanmak istiyorum. Kamera kayıtım kendi programı üzerinden görüntü veriyo...

Edit: eksik bilgi
Sorunum msndeyken gelen mesajlarımı okumak için mesaj işaretini tıkladığımda internet explorer 6 sayfayı açar gibi yapıp boş sayfada bitiriyor.

Durum çubuğunda done yazıyor ve kalıyor. Başka bilgisayarda msnde giriş yaptığımda ve mesajlarımı okumak istediğimde explorerda yazan ilk adres sonrası başka bi adres geliyo ve hotmail açılıyor.

Başka bi tespitim forum sitelerine giriş yaptığımda eğer tarayıcınız yönlendirme yapmıyorsa burayı tıklayın mesajında kalıyor. Tıklayını tıkladığımda yürüyor gene.

Explorerın Yönlendirme yapmadığını anladım firefoxta giriş yapabiliyorum hotmaile. Bu durum hakkında çözüm bilen arkadaşlar yardım lütfen
Arkadaş Compaq presario V6328ea model notebooğu Vista çok kastığından XP'ye çevirmiş ama bu seferde ETHERNET CARD'ı tanımamış. Sitesindeki Driverleri yükledik ama sonuç aynı görmüyo. Daha önce aynı sorunla karşılaşmış arkadaşların fikri varsa bekliyoruz........

Şimdiden Teşekkürler...
Arkadaşlar 2 hafta önce almış olduğum Dell marka inspiron 6400 model notebookun hardiskini bölmek isterken sistem geri yükleme kısmını silmişim.

Makine hiç açılmıyodı ama normal xp home edition cdsiyle ve sürücü cdsiyle yeniden yükledim makine açıldı ama sistem geri yükleme (yani Açılışta %75 e kadar okuyunca CTRL + F11 e basınca) işlevini yitirdi.

Acaba bunu düzelmenin bi yolu var mı?

Not: Bu modellerde sistem recovery cdsi yok Makinadan kendin oluşturuyosun dediler ama geç kalmışız...

Yardım etmek isteyen arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler.....
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 11 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 69
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.046 (Bu ay: 25)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.