Yüzbaşı
22 Mart 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Fiyat 280 tldir arkadaşar.Kitaplar 0 dır.Çizik yok
Hayırlı forumlar öncelikle arkadaşlar 1 ay a kadar bileğimde bir isim yazıyor.Dövmeyi acilen sildirmem lazım lazere gittim 1 kere hiç birşey olmadı.Uygulayıpta başarılı olabilen birileri varmı dövme sildirme işlemini=
Arkadaşlar bu adam önceden normal sekılde paylasımlarını yapıyordu.Bir anda kupon satmaya basladı ve tutturdugu kuponları koyuyor facebook sayfasına ve hatrı sayılır paralar tututturmuş millete nedir bu olay alan varmı kuponunu?
Arkadaşlar benim kafama bayağı bir yattı.Varmı alan getiren daha önceden
Arkadaslar kac gun tatıl ne zamandan ne zamana kadar
http://ogrenciisleri.comu.edu.tr/akademiktakvim
baktımda anlamadım tam olarak yardımcı olabılrımsınız=?
Arkadaşlar besyo ıcın ilk sınava gırmek yetıyormu? o zaman 2 yıllıkmı okunuyo 4 yılmı?Üniversiteden üniversiteye degısıyomu bide bu olay?
arkadslar ben ozel unv de mımarlık okuyorum cankkale 18 marta yatay gecısmı dıkey gecısmı artık ne yapmak ıstıyorum nasıl olabılır?
Nereye edebiliriz?
Arkadaşlar extreme sürümünü aldım kurdum.İlklerden whatsappa flan butun mesajlar geliyodu sonrada whatsapp mesajları gelmemeye başladı ayarlarımı bozuldu ne yapıcam arkadaşlar?Yardım hattıda ingilizce iletişim kuramıyoruz sağlıklı.Kullanan varmı aramızda yardımcı olabilirmisiniz?
arkadaşlar bı vıdeo vardı gaylar oynuyodu eski bi video lınk atabılrımsınz
Hakkında
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: Futbol,Pc,Ps,Tuning...
Forum İmzası:
FENERBAHÇE'NİN büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz...
Forum İkinci El İmzası:
Referanslarım: | zigizi (Uydu Kartı Sattım) | burakcardak (Psp Sattım) | AYYUZLUM (6500 Slide Sattım) | emrahgul (Puzzel Sattım) |
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.267
İkinci El Bölümü Mesajları: 141
Konularının görüntülenme sayısı: 611.990 (Bu ay: 82)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 22 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.