S

Teğmen
01 Şubat 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bugün Iphone 4 üm küçük bir su birikintisine düştü ondan sonra sese dair ne varsa kayboldu sadece zil sesi ayarlarıyla oynayınca zil sesi geliyor onun dışında ses açarken veya kaparken bir şey gözükmüyor müzik kısmında ses açma kapama yeri gözükmüyor
Ama telefon bilgisayara bağlıyken bunların hepsi düzeliyor ses çıkmaya başlıyor bu problemi nasıl çözerim yardım edin
dün yakalayabiliyordum ama şimdi digi yakalayamıyorum birisi yardım ederse sevinirim
saol yılmaz sayende oyuna girdim
. Capsule evolution D [ci] the image amendment which drives:
With the next contents capsule evolution D [ci] .p> where the image which it drives is amended

- Fire [tu] the image which it drives part the problem point amendment which is damaged.
- Hu the basic operational fringe land which it drives loosely.
- Your [phey] [lu] the basic operational fringe land .p> which it drives

2. Capsule evolution interface amendment:
.p> where the capsule evolution interface is amended with the next contents

- Capsule evolution window image amendment.
- Capsule evolution D [ci] it will drive and hour basic image addition which it will not select.
- Capsule evolution window open hour initial location amendment .p>
3. V the creation event which it drives:
V .p> where the creation event which it drives is advanced with the next contents

1) contents: The new tamer creation hour tiny person it drove part you it drove with it will be able to select.
2) duration: From 2007 July 5th (after 4.04 patches)
Until 2007 July 12th (before 4.05 patches) p>

bunu çevirebilcek var mi
arklar oyuna girebilen var mi varsa nasıl girdiğini söyleyebilir mi
arklar net aldım digi yakalıadım digi yi seçemiom savaş dışında bunu nasıl yapicaz
6 aydır bu oyunu oynuyorum ne digimi ultimate yapabildim ne bir net alabibu oyunda 2 kez bir türk ten kazık yedim bu kazıklarda 1 +3 brave egg 1 +2 brave egg im gitti sonra bunları tekrar toparladım ama bu seferde chharım soyuldu
ne güzel bir oyun geçmişim var dimi
benim kardeşimin charı soyulmuş yardım edebilirmisiniz
3 kiş gear worlde gelirse party kurup silphymon kesebiliriz ben biriyle kurdum 4 kişyken 1500 exp geliyodu
bu şahısa sakın güvenmeyin bu şahsiyet özellikle yeni oyuna başlayanları kazıklamaya çalışıyor ben kandım siz kanmayın
Hakkında
Forum İmzası:
Origin ID SiyrL
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 164
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.855 (Bu ay: 22)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.