Teğmen
28 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 52 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba ,
İphone 11 ve iphone 7 kullanmaya başladım farkettim ki iphone 7 ekran parlaklığı iphone 11 den KAT VE KAT daha fazla görünüyor
Apple sitesine baktığımda her ikisi içinde max 625 nit parlaklık değeri verilmiş ancak durum böyle değil elinde cihaz olan arkadaşlar kendileri test edebilirler durumu ...
ayrıca DisplayMate isimli sitede iphone 7 için ekran parlaklık seviyesi otomatiğe alındığında 705 MİT’e kadar çıktığı makalesi yayınlanmış.
http://www.displaymate.com/iPhone7_ShootOut_1.htm

Sonuç olarak şaka gibi ama gerçek
İphone 7 ekran parlaklığı gözle görülür ve belirgin olarak İphone 11 den çok daha fazla ...
Benzer telefonlara sahip olanlar ekranları karşılaştırıp yazarlarsa değerlendirme çeşitliliği sağlanması açısından güzel olur.
arkadaşlar suudi arabistan cidde'den iphone 5 alıcam simfree olup olmadığını nasıl anlarım ? ve kutunun altındaki HONGKONG , EU, U.s.A, BRITIsH YAZANLARDAN HANGIsINI ALMALIYIM ALIRKEN NELERE DIKKAT ETMELIYIM TEŞEKKUR EDERIM
arkadaşlar ılk kez başlık attım foruma devamlı takıp edıyorum havayollarında kabın mmeuru olarak çalışıyorum şuan suudi arabistandayım yazdıgım modeller arasından hangını onerırsınız iphone 5 harıç diğerlerı 1 tl cıvarında 100-200 tl aşşagı yukarı oynuyor iphone 5 fiyat 1780 tl ye buldum önerılerınız nedır sizlerın yorumlarınızı ciddiye alacagımı belırtmek ısterım teşekkurler.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 155
İkinci El Bölümü Mesajları: 11
Konularının görüntülenme sayısı: 2.620 (Bu ay: 12)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 18 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.