Yüzbaşı
25 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Sorun AI Recovery dosyasından kaynaklanıyor. Resimde gösterdiğim gibi ChangeHD dosyasını çalıştırarak sorunu halledebilirsiniz. İyi forumlar.
çipsiz uygun fiyata yazıcı bakıom hl 2040 alacam yerde kalmamış hl 2130 çiplimi peki zzz
Geçen sene kazanan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi ?
ortalama 1milyon kişinin ortalama saat başı 200.000'inin sisteme girdiğini düşünürsek bu bandwidth'i, host'u da sağlayamıyorlarsa o bizden aldıkları paralarla neyi sağlıyorlar çok merak ediyorum.
Sabahtan beri hata veriyor bende
Buranın harçları bilenler bilir 4,268.00 Türk lirası.
Katkı kredisi alınca buranın da diğer bölümlerde olduğu gibi %20'sini ödeme imkânı var mı ?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Anadolu Teknik Lisesi elektrik-elektronik teknolojileri mezunuyum. Bu puan sizce iyi midir ? Mtok gelme olasılığı kaçtır ?

Edit: Resmi büyütmek için yeni sekmede açın
2.senem ve mat 2 gayet iyi durumda, 30 altına düşmedim denemelerde bugüne kadar.
Marmara Üniversitesi Mekatronik mühendisliği[mtok] için şansım var mı arkadaşlar ? Geçen sene 418 ile almış ygs1'den okul puanı ilaveli, lys'de durumlar değişebilir mi?
Ee, lys başvurularını da ertelemediler. Şimdi ne yapacaklar çok merak ediyorum.
Belkide amaç barajı geçemeyenlerden bile 40 lira almak ve ceplerini doldurmaktır. Lan ben varya neyse demiyorum bir şey.
bendede b560 var wifi yi aktif yapamıom Fn + F5 tuşuna bu görevi vermişler basıom ama olmuyo saatin ordaki simgede x açılmıo nete baktım sorunu yasayan baskalarıda var kim çözecek bu sorunu yapan nasıl yaptı win 7 kurdum acele bu iş lutfen yardım edin b560 ta bu sorunu yasayan baskalarıda varmış
Hakkında
Meslek: öğrenci
İlgi Alanları: PC
Forum İmzası:
Geçmiş hâlâ acıtıyorsa ; geçmemiştir.
Forum İkinci El İmzası:
Geçmiş hâlâ acıtıyorsa ; geçmemiştir.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 847
İkinci El Bölümü Mesajları: 115
Konularının görüntülenme sayısı: 92.436 (Bu ay: 304)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.