Yüzbaşı
23 Aralık 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Bu laptop tüm alışveriş sitelerinde satılmasına ve özelliklerinin iyi olmasına rağmen hakkında ne bir yorum, ne bir inceleme var. Burada da başlığı yok, acaba kodu falan mı farklı. Bu laptopu kullanan var mı? Teşekkürler

https://www.hepsiburada.com/dell-inspiron-7501-intel-core-i7-10750h-16gb-1tb-ssd-gtx1650ti-windows-10-pro-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-s750wp161n-p-HBV00000XJMKO?magaza=GTI%20Bili%C5%9Fim

Merhaba, benim aradığım şey kulaklığın aynı anda hem cep telefonuna hem de laptopa bağlanması. Eskiden kullandığım qcy q29.da bu özellik vardı. Çift cihaz desteği bu değil sanırım. Bu destek var diye xiaomi airdots s aldım, aynı anda bağlanmıyor, bir cihazdan çıkıp öbürüne bağlanmak gerekiyor. Bu istediğim şeyin adı nedir, seçeneklerim nedir, nasıl öğrenebilirim, teşekkürler

Çift cihaz destekli tws kulaklık almak istiyorum, önceden kullandığım qcy q29.da bu özellik vardı, yani aynı anda hem laptopa hem de telefona bağlanıyordu.
Xiaomi earbuds s modelinde bu desteğin olduğu yazıyor ama çok uğraştım, aynı anda bağlanmıyor. Bu özelliği olan bildiğiniz bir kulaklık var mı? Teşekkürler
Merhaba arkadaşlar
Bir ay içinde 120.000 tl.ye kadar sıfır araç almayı düşünüyorum. 2.el düşünmüyorum. Kriterlerim şunlar
1- Ağır abi modunda kalıplı bir adamım. Küçük hatchback araba düşünmüyorum.
2- Sürekli İzmir trafiğinde kullanacağım için dizel ya da az benzin yakan bir araba düşünüyorum.
3- Beygir gücü takıntım yok.
4- Otomatik vites istiyorum
Bir süredir araştırıyorum. Bir çok marka ve modelle test sürüşü yaptım, forumlardaki önerileri okudum. Bu paraya ya Premium markaların baz modelleri, ya da diğer markaların donanımlı paketlerini alabiliyorum. Sonuç olarak birkaç model arasında kaldım.
1- Audi A3 sedan: En yakın olduğum model. Başlangıç modeline (dynamic) 113.000 istediler. Liste fiyatı 143.000. Tsfi 1.0 motorla ilgili olumlu şeyler okudum, ama test sürüşünde kalkarken biraz zayıf kaldığını hissettim. Kalktıktan sonra sorun yoktu.
2- Quashqai: Tipi, dizaynı çok hoş, dizel otomatik skypack paketine 117.000 istediler. Forumlarda sorunları olduğunu okudum, ayrıca büyük araç, İzmirde otopark çok büyük dert, sorun yaratır gibi geliyor. Bir de bu kadar pahalı araçta 1 inch bile ekran yok.
3- Mazda 3: En beğendiğim araç. Dizel otomatik reflex paketine 115.000 istediler. İkinci elde değer kaybı sorunu olmasa düşünmeden alacağım araç.
4- Honda civic: Lpg.li elegance modeli 97.000. Donanım iyi, dizayn iddialı. Ancak bir ton para verip lpg.li araç almak düşündürüyor.
5- Volvo V40: Baz paketine 115.000 istediler. Ancak benzinli olması uzaklaştırdı.
6- Passat ve Peugeot 3008: Güzel araçlar, ancak istediğim özellikteki araçlar, beni aşıyor.
Hyundai, skoda ve renault, hepsini inceledim, ancak düşünmüyorum.
Başka önerilere de açığım, yardımcı olursanız sevinirim.

EDİT: Öneriler için teşekkürler. Gelen cevaplardan ilginç bir çıkarım yaptım. Mesela bir kişi bile QQ önermemiş, ama caddeler bunla dolu. Aynı şekilde superb ve mazda 3 de önerilmiş. Tektük superb gördüm, ama hergün izmir trafiğindeyim, yeminle 1 aydır bir tane bile mazda 3 görmedim yolda. Genel populasyon ile donanımhaber müdavimlerinin tercihleri birbirine zıt. İncelenmesi gereken bir konu:)
Aracımda Usb Sd Aux Adaptörü kullanıyorum.http://www.hepsiburada.com/honda-teybine-usb-sd-aux-adaptoru-2-4-p-OTAKTUSBHONDA24
Sd karttan mp3.leri dinliyorum. İçinde 1000 tane de şarkı olsa her kontağı kapattığımda en baştan başlıyor. Ben de istiyorum ki kaldığım yerden başlasın. Bir yerlerde bunu nla ilgili şöyle bişey okumuştum. Kontak kapanınca ürüne elektrik gitmediği için en başa döner, iki kablonun yerini değiştirince sorunun çözülür. Yaptırdığım yere bunu sordum, eleman bu şekilde olursa akünün hemen biteceğini söyledi. Böyle bir şey var mıdır?
teşekkürler
Merhaba arkadaşlar, eşim avukat ve duruşması Anadolu adliyesinde. Ama acente bileti yanlışlıkla Atatürk havaalanına almış. En kısa şekilde Atatürk havaalanından Anadolu adliyesine nasıl gidilir ve yaklaşık ne kadar sürer? Teşekkürler...
Merhaba arkadaşlar, eşim avukat ve duruşması Anadolu adliyesinde. Ama acente bileti yanlışlıkla Atatürk havaalanına almış. En kısa şekilde Atatürk havaalanından Anadolu adliyesine nasıl gidilir ve yaklaşık ne kadar sürer? Teşekkürler...
Merhaba arkadaşlar, bir arkadaşım lg2 ekran kilidini birçok kez yanlış girdi ve telefon şu an "hesap kilidi açma" aşamasına geldi, google hesabınızla oturum açın diyor. Doğru bilgileri girdiğimiz halde kabul etmiyor. Telefonun wifi ve mobil verisi kapalı, muhtemelen bu yüzden kabul etmiyor. Hard reset dışında başka bir yol var mı? Telefonun internet bağlantısını açabilsek olacak gibi geliyor, ama acil arama dışında hiç bir işlem yapamıyoruz. Çok teşekkürler...
Merhaba arkadaşlar
Ölçüm yapmak için stylus kalemli windows tablet alacağım. İki sorum var.
1- Normal bir tablet alsam (transformers T100 gibi) ve kaliteli bir stylus alsam işimi görebilir miyim? Yaptığım işler, resim üzerinde iki örnek arasındaki mesafe ölçümü, açı ölçümü ya da belli bir yapının sınırlarını çizip alan ve çevre ölçümü gibi işler...
2- Eğer olmazsa da dahili styluslu tablet almak gerekecek. Limitim 1000 tl civarı. Tek bulabildiğim tablet asus vivotab 8. Ama 8'' ekran küçük kalıyor. Bu limitte 10" civarı styluslu windows tablet var mı?
Teşekkür ederim...
Arkadaşlar kasanın ön tarafında usb 3 girişi yok, ama anakartta var. Bunu kasanın ön tarafına nasıl aktarabilirim?
Teşekkürler...
Hakkında
Meslek: Doktor
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 564
İkinci El Bölümü Mesajları: 16
Konularının görüntülenme sayısı: 68.911 (Bu ay: 369)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.