@metinkara 
konu açıcı
En az 100 Konu Açtı
teğmen
"teğmen": Geleneksel rütbe sistemi koşulları geçerlidir.
Diğer rütbeleri gör

Teğmen
29 Aralık 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Fırsat Ekle
Hakkında
Forum İmzası:
Büyük olmak istiyorsan büyük sözü dinle ..

Forum İkinci El İmzası:
OLUMLU REFERANSLAR : adEmirEn, M0nkey D. Luffy, Noxco, Savastek, Garuda , King_Yao, Yarasa_38, Chat_Mega, TLGKOC, Serhdemir, gofret___06, mustaac, GuNSTuR, mc_ersin, efekan candan, ABCdiküçgeni, borabey06, kaanmurat69, kalimor, silentrance,pescatorett

OLUMSUZ REFERANSLAR: vBuuren (Gencfenerli_Ertan) ==> Detaylar profilimde..

Nerden Nereye : NOKİA 2100 , LG P7200 , SE W810i , SE K790i , NOKİA N70 , SAMSUNG E-250 , NOKİA N73 ME , NOKİA N78 & İPHONE 4 32GB , İPHONE 4 & 5S
Hakkımda:
İyiliği gizlemek, kötülüğü gizlemekten daha üstündür.
(Ebu Bekir Ferra)

OLUMLU REFERANSLAR : adEmirEn, M0nkey D. Luffy, Noxco, Savastek, Garuda , King_Yao, Yarasa_38, Chat_Mega, TLGKOC, Serhdemir, gofret___06, mustaac, GuNSTuR, mc_ersin, efekan candan, ABCdiküçgeni, borabey06, kaanmurat69, kalimor, silentrance, pescatorett

OLUMSUZ REFERANSLAR : vBuuren (Gencfenerli_Ertan) ( 8800 verdim üste 40 TL verdim N73 aldım kendisinden. 1,5 ay sonra telefon bozuldu dedi.İnsanlık yaptım aldım telefonu verdim N73'ü.Sonra yine N73'ü verdikten 1 küsür ay sonra telefonda su teması varmış sen yapmışsın dedi.Telefonu zararına sattım 40 TL'yi vermeyim dedi.Araştırdım telefonu satmamış.Ayrıca servise benden aldıktan uzun zaman sonra bırakmış.Yine benle alakası yok yani.Ama hala benim yaptığım insanlığa aykırı davranışlarda sağolsun. )

vBuuren'ın (gencfenerli_ertan) Profilindeki Bana Karşı Olan Yazı : metinkara bozuk telefon sattı ben geri iade edince de babalık yaptığını sandı.bende parası var.gelip alacaktı beni 2 saat bekletti ancak gelmedi.hem bozuk telefon satıp hemde hakkımızı arayınca beni olumsuz referans göstermek hangi mantığa sığıyor anlamıyorum

Nerden Nereye : NOKİA 2100 , LG P7200 , SE W810i , SE K790i , NOKİA N70 , SAMSUNG E-250 , NOKİA N73 ME , NOKİA N78
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 763
İkinci El Bölümü Mesajları: 655
Konularının görüntülenme sayısı: 7.513 (Bu ay: 61)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El - Ödüllü Anket
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.