L

Teğmen
07 Ocak 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar
Ekran kartım MSI GeForce GTX1050 Ti kendi özelliğinde video çekebiliyorum fakat oynadığım oyun Metin2 ve ekranı pencere modunda bira ufak olarak oynuyorum sıkıntıda buradan geliyor
Ekran kartının video özelliği full ekranı çekiyor bunu sadece Metin2 oyununu çekecek çekilde nasıl ufaltabilirim ekran kartında pencere modu nu bulamadım
şimdiden herkeze teşekkür ederim
Merhaba arkadaşlar
Masa üstü bilgisayarımdaki görüntüyü televizyonumda görmek istiyorum
Normalde firefox kullanıyorum fakat bir arkadaşım google crome da bu özellik kendiliğinde var dedi ve google crome yükledim aynen dediği gibi istediğim özellik var (ekranda sağ klik yapınca açılan pencerede yayınla var fakat yayınla'ya tıkladığımda Şuraya yayınla diye bir pencere çıkıyor ve arama yapıyor ve malesef hiç bir şey bulamıyor şu hatayı veriyor "Hiç Yayınlama hedefi bulunamadı. Yardıma ihtiyacınız var mı?"

sıkıntı nedir ne eksik var ne yapmalıyım çözemedim
yardımcı olursanız çok sevinirim
şimdiden herkeze teşekkür ederim.
Merhaba arkadaşlar
Bilgisayarımda Film seyretme ve Metin2 oyunu dışında bir icratım yok :)

Sizlerden istediğim özellikle Metin2 oyununda iyi bir performans almak için doğru ayarları nasıl yapacağım konusunda yardım etmeniz
Metin2 oyununu bilenler bilir haritasına göre yoğun slotların olduğu yerlerde aşırı kasma yapar bilgisayar ayrıca yeri geldiğinde aynı anda birden fazla oyun açmak gerekiyor ve yine bilgisayar kasar
bu durumlarda ekran kartımıza nasıl ayar yapabilirizki daha iyi performans alabileyim
şimdiden herkeze teşekkür ederim .
S6 Edge Telefonumum rehberindeki görünecek kişiler sadece gmail listemdeki kişilerdir
Örneğin Ali yi arıyacağım
Telefon kısa yoluna tıklıyorum ve rakamsal olarak 254 (ali) tuşladığımda ekranıma ali ile ilgili kişilerin listesi geliyor
aramak istediğim kişinin üzerine tıkladığımda kişinin adı altında aynısından iki numara çıkıyor
WhatsApp listemdeki kişileride bağlantılı kişiler olarak gördüğünden oluyor bu
ikinci numaranın çıkmaması için Kişilerin bağlantısını kesmek istiyorum fakat bunun kısa yolunu bulamadım tek teke uğraşmak çok zor :(
bunu hızlı ve basit olarak nasıl ayırabilirim
Şimdiden herkeze teşekkür ederim.
Merhaba arkadaşlar
Elimde bir usb flash bellek var fakat bir firma reklam amaçlı video yüklemiş ve malesef biçimlendiremiyorum
usb flash belleği bilgisayara taktığımda resimde gördüğünüz üzere iki parça halinde olduğu görülüyor bunun reklamsız olan kısmı biçimlendirme yapılabiliyor fakat reklam olan kısmı biçimlendiremiyorum ve iki parçatı birleştiremiyorum
yarmlarınız için şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar
Arkadşlar A sütününü işaretleyip Hüçre biçimlendirmeye girip Katogöriden Tarihi seçip tür belirliyorum daha sonra 1 A sütünuna ilk tarihi yazıp (resim1) alt sıralara ay bazında ilerlemesini iztiyorum

örn.
30.01.2015 yazıp enere bastığımda otomatik olarak 30 Ocak 2015 Cuma dönüşüyor (resim2)
buraya kadar herşey normal
benim istediğim 30 Ocak 2015 Cuma yazan kutucuğu işaretleyip sağ alt köşesinden tutup aşşağıya çektiğimde
30 Ocak 2015 Cuma
28 Şubat 2015 Cumartesi
30 Mart 2015 Pazartesi
30 Nisan 2015 Perşembe

Malesef kutucuğu işaretleyip sağ alt köşesinden aşşağıya çektiğimde gün olarak atıyor (resim3) ben ay olarak atlamasını istiyorum(resim4)
30 Ocak 2015 Cuma
31 Ocak 2015 Cumartesi
01 Şubat 2015 Pazar
02 Şubat 2015 Pazartesi
03 Şubat 2015 Salı

Merhaba arkadaşlar
Hattıma kaç kişi bağlı ve kimin nekadar bağlantı tediğini nasıl görebilirim
şimdiden herkeze teşekkür ederim
Merhaba Arkadaşlar
GM Discovery'de çektiğim fotoğrafların üzerinde tarih ve saat olsun istiyorum
telefonun özelliğinde varmı böyle birşey (ben bulamadımın) yoksa nasıl bir program kullanabilirim
Şimdiden yardımcı olan olmuyan herkeze teşekür ederim iyi forumlar.
Selam arkadaşlar
bir önceki telefonum olan nokia 5800 dan telefon defteri listemin bilgisayara yedeğini almıştım
GM Discovery aldım ve bilgisayarımdaki telefon defterlerimi nasıl alabilirim
şimdiden yardım eden etmeyen herkeze teşekür ederim
A4 tech x7-g800MU aldım fakat kutusundan driver cg'si çıkmadı Driver'e ihtiyacım var
g800v driveri var elimde o olmuyor
yardımcı olabilirmisiniz lütfen
Hakkında
Meslek: Oto Kilit Tamiri
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 200
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 30.292 (Bu ay: 162)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.