J

Çavuş
27 Aralık 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar bu kokpit içindeki sesleri uçağın dosyalarına bi türlü yerleştiremiyorum örneğin kaptan konuşması sigara içilmez müzik flap dereceleri iniş esnasında 5 4 3 2 1 vb gibi sesler bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz elinizde hazır dosyalar varsa link verebilirmisiniz default ve avsim netten indirdiğim uçaklar için yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler
american pacific 1123 you are 26 miles south turn left heading 325 descend and maintain 2700cleared ıls runway 36 R approach maintain 2700 until established on the localizer contact yeşilköy tower on 121.8 ARKADAŞLAR BU MESAJ NE ANLAMA GELİYOR BİLENLER YAZARSA SEVİNİRİM
arkadaşlar topik başlığında yazdığım konular hakkında bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim redback nasıl yapılır ırf clearance nasıl alınır bilenler biraz detaylı yazarlarsa sevinirim teşekkürler
ARKADAŞLAR ŞU SİSTEMİ Bİ TÜRLÜ KURAMADIM İNGİLİZCEM İYİ DEİL AŞAĞIDAKİ KURULRM HAKKINDA YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZInstallation is meant to be as easy as feasible even if you have no experience editing panel information found inside an aircraft. If you are an experienced simmer with editing panels you may only need to look at the “simple steps” mentioned below to be on your way. Otherwise, I have included a step-by-step example on the default Boeing 737-400 for the rest of us.

3.1 Installation at a glance
There are few simple steps to this installation:

1. Unzip the FDSFXPNL.ZIP package file to a temporary folder. (You’ve already done that in order to read this!)
2. Copy all the files in the Gauges folder to your FS2004 Gauges folder (.gau. .dat and .cab files).
3. Copy the FDSFX sound files folder (the entire folder intact) to your main FS2004 Sound folder.
4. Copy the FDSFX.bmp file to your intended aircraft’s Panel folder.
5. Copy & Paste the text included in the file “FDSFX panel config text.txt” to the proper sections of your intended aircraft’s panel.cfg file.
6. To add the optional FDSFX icon to your panel, Copy & Paste the line of text referring to this icon which is also found in the file “FDSFX panel config text.txt”, and fill in the proper gauge# and positioning coordinates.
7. “Re-boot FS2004 and you should be ready to fly!
arkadaşlar uçağı kapıdan alıp pist başına götürürken oldukça zorlanıyorum gazı ayarlamak bir türlü mümkün olmuyor sağa sola çevirmekte tabi f11 f12 ile çevirmeye çalışıyorum onlar çeviriyor ama sağlıklı deil uçağı durduruyorlar bu konuda bilgisiö olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim teşekkürler
ARKADAŞLAR ATC KONUŞMALARUNI ARTIK DİNLEYEMİYORUM YÖNLENDİRME YAPMIYORLAR OFFLINE UÇUŞTA TABİ FS2004 Ü KALDIRIPP TEKRAR KURDUM DURUM AYNI NEDEN DİNLEYEMİYORUM BİLENLER YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM TEŞEKKÜRLER
arkadaşlar bu pmdg sistemini nasıl edinebiliriz indirebileceğimiz bir site varmı ve bunlarla nasıl uçuş yapıldığını bilenler yazarsa sevinirim teşekkürler
arkadaşlar fs 2004 ebir türlü uçak yükleyemiyorum verilen linklerden denedim ama olmadı iyi bilen bir arkadaşımız anlatabilirmi tabi mümkünse link vererek birde eğer yükleyebilirsek fs 2004 ün içinde nasıl bulup uçağı uçuracagız bilenler yazarsa sevinirim teşekkürler.
arkadaşlar bildiğim kadarıyla sistemi kalkıştan önce ayarlıyorsunuz ve gideceğiniz alana kadar sizi götürüyor buraya kadar tamam öğrenmek istediğim iniş yapılacak piste uçağı nasıl hizalıyoruz
artılarına eksilerine beraber karar verelim rkadaşlar
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 13 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 15 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 102
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 16.984 (Bu ay: 52)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Fotoğraf Makineleri ve Video Kameralar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.