Yüzbaşı
17 Aralık 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaslar ben 2011-2012 senesi mezunu olarak sinava girip Yeditepe Üniversitesi RTS bölümünü kazanip kayit olmustum. Hazirligi bitirip okulu biraktim ve Almanyaya tasindim. Bu sene ise tekrar sinava giriyorum amacim Turkiyede okumak degil ama bu sene yapacagim üniversite basvurularindan olumsuz yanit alirsam acikta kalmamak. Ben daha önceden tercih yapip yerlestigim ve kayit oldugum icin bu sene okul puani alamiyor muyum? Ya da puanim dusuyor mu beni bu konuda bilgilendirebilirseniz sevinirim.
Arkadaslar Yapikredi bankasi Play Kart sahibiyim ama Almanyada yasiyorum kartim Türkiyedeydi. Gecenlerde annem karta ihtiyacim olmaz diye kesip cope atmis. 2 hafta sonra Türkiyeye gidecegim ve kartim lazim. Ancak yurt disindan yapikredi cagri merkezini nasil arayabilirim? Turk hattim da var Alman hattimda. Direk 444 0 444 ü cevirince olmuyor. Basina alan kodu koyamiyorum cunku yok. Nasil arayip yeni kart isteyebilirim. Ya da internet subesinden halledebilir miyim?
Yaklasik 2 aydir Almanyadayim burda okumak icin dil kursuna gidiyorum. Ama Almanca bana cok zor geliyor. Orta-üst seviyede Ingilizcem var ama Ingilizceden cok farkli bir dil. Dil kursumun bitmesine 6 Ay kaldi. Ögrenmeyi kolaylastirmak icin neler yapabilirim ya da daha anlasilir gelmesi icin. Dersleri Almanca goruyoruz o yuzden tam anlamiylada anlayamiyorum tabiki. Siz ne onerirsiniz?
Geçenlerde Carrefour Maltepe Park da gezerken Kliksa nın standına denk geldim. Google Glass ı tanıtıp bir de üstüne yarışma yapıyorlardı. Bende fotoğrafımı çektirdim hemen. Yarışmada oylama usülüyleymiş bende DH nin yarışmalardaki ezici üstünlüğüne güvenerek konu açayım dedim. Bu arada kendimi de ifşa etmiş oldum tabi biraz.

https://apps.facebook.com/kazandiranklik/

Bu linke tıklayarak uygulama sayfasına giriyorsunuz. Giriş yap a tıkladığınızda yarışmacılar çıkıyor. Sağ üstte İsim ile arama var. Oraya Çağatay Tam yazıp bana oy verebilirseniz çok sevinirim. Böylece DH nin gücünüde göstermiş oluruz.

Oy verenlere şimdiden çok teşekkürler
Bi klip vardı klipte sürekli arka plan değişiyodu.Bi yeşillik bi alan oluyodu,sonra stüdyo geliyodu ardından ev,hapishane gibi yerler değişiyodu. Aynı açıyla çekilmişti. Yabancı bi rock grubunun klibiydi. Bulabilirseniz sevinirim.
Beyler dalga geçmek için açmadım konuyu ciddi anlamda kaplan yavrusu edinebiliyor muyuz ? Beslemek için. Büyüdüğünde bi hayvanat bahçesine vermek koşuluyla ? Herhangi bi yasağı var mıdır ? Yok ise edinmek için bi kural gibi bişey var mıdır ?
Beyler bugün konserim var woodstock da ama dün belim tutuldu ve bugün geçmedi. merhem sürdüm sıcak su koydum ama hiç bi şekilde geçmedi. hatta şimdi dünden daha kötü. Ne yapabilirim akşama kadar geçmesi lazım?
Arkadaşlarımızla toplaştık ve bir grup kurduk ortaya çokta güzel bişey çıktı. Hard Rock yapıyoruz 80's 90's. Bu konser Ravenloftun 5. konseri olacak. Forumdan insanlarıda orda görmeyi istiyoruz Konser bu pazar yani 2 Ocak. Yer Taksim Kemancı. Saat 7-8:30 arası Ravenloft sahnede olacak. Giriş ücreti:10 Lira (1 bira dahil) 18 Yaş sınırlamasıda yoktur.
Amcamlar almanyadan bize geldiler. Gidecekleri gece amcam telefonunu bana bıraktı. Ama telefonun kullanma süresi pazartesi bitiyor. Bunu nasıl açtırabilirim. Telefoncuya sordum ama en çok 1 ay içinde yurtdışından giriş yapmış birinin pasaportu ile kayıt yapılabildiğini söyledi. Bunun başka yolu yokmudur? N95 bıraktı adam dandik bişey olsa uğraşmamda.
..........
Hakkında
Hakkımda:
C98C407C3BCB4B56A4021FD5585D61E4.jpg
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.055
İkinci El Bölümü Mesajları: 45
Konularının görüntülenme sayısı: 73.357 (Bu ay: 109)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 17 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.