Teğmen
15 Aralık 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 5 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar acil bana bu fiyatlara en iyi F/P ürününü söylermisiniz?
Evet DH yi almak istesem kaça satar GUN acaba ?

bu konuda her türlü geyik yapılabilir. Atış serbest
Burn all roots of evil trophysinde takıldım. 8 chapterdayım. 8 deyken tüm rootsları yaksam alabilirmiyim bu trophy yi yardımcı olursanız sevinir. Eğer olmuyorsa ilk chapterları tekrarmı oynamam lazım. 8 den önce sadece 1-2 tane yaktım. Yardımcı olursanız sevinirim?...
Arkadaşlar sahip olduğunuz yada önermek istediğiniz forumları ve blogları burada paylaşabiliriz...
ewet arkadaslar yaklasık 75 dk. sonra bimeks bakırköyden Seagate 500GB SATA2 32mb Cache 11 Serisi Alıcam? Onaylıyormusunuz?... Eğer herhangi kötü bi yorumunuz varsa lütfen acilinden bildirirmisiniz?
Arkadaslar Win 7 ye merhaba dedik ve artık yavas yavas temalar yamalar çoğalıor, microsoft yeni temaları yayımladı ve siz hangi temayı kullanıorsunuz?..

Herkes masaüstünden bi SS koyarsa güzel paylasım olur... Ve beğenilen masaüstlerin paylasım linkleri yada temiz SS leri yayımlarsanız diğer arkadaslarda yararlanabilir...

Diğer işletim sistemlerine ait temalar da eklenebilir.
arkadaslar günde ortalama 400 w la calisan bi pc sadece kasa ne kadar lira yakar?
Arkadaslar yeni aldıgım sistemimde usbleri tanıtamadım, Asus p5l mx anakartımda yüklerken sp1 ile ilgili bişiler yazıor. Ve suanda hersey yüklü yalnız USB ler calısmıor?
Arkadaslar yeni aldıgım sistemimde usbleri tanıtamadım, asus p5l mx anakartımda yüklerken sp1 ile ilgili bişiler yazıor. Ve suanda hersey yüklü yalnız USB ler calısmıor?
Hakkında
Forum İmzası:
Güven temin edilmez, elde edilir...
Forum İkinci El İmzası:
Güven temin edilmez, elde edilir...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 319
İkinci El Bölümü Mesajları: 104
Konularının görüntülenme sayısı: 228.889 (Bu ay: 337)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.