Er
24 Temmuz 2022
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 19 (Bu ay: 0)
356877 Gün Cezalı
356360 gün 20 s. 9 dk. kaldı
Fırsat Ekle
Hakkında
Meslek: Real Estate Broker, Owner
İlgi Alanları: Emlak Pazarlama, Gayrimenkul, Ticari Gayrimenkul, Mal Yönetimi, Emlak Ekspertizliği ve Proje Yönetimi
Forum İmzası:
REKOÇ İGTOT GAYRİMENKUL
Hasan KARAKOÇ, Broker/Owner
0532 524 09 53

İGTOT Şube: İstanbul Gıda Toptancıları Çarşısı-İGTOT, 7-B BLOK, No: 32, Başakşehir/İSTANBUL

VENEZIA Şube: Venezia Mega Rezidans, No: 408, J Blok, Kat: 3, No: J-101, Gaziosmanpaşa/İSTANBUL
Hakkımda:
1977 yılından beri İstanbul’da ikamet etmekteyim. Ticari hayatımın 15 yılı otomotiv, 20 yılı gıda toptancılığı/perakendeciliğiyle geçtikten sonra emlak sektörüne adım attım. İlk emlak danışmanlığı/müşavirliği eğitimimi 2012’de Bağcılar Halk Eğitim Merkezi’nde tamamladıktan sonra 2020’de MYK 5 belgesini başarıyla almaya hak kazandım. Küresel ölçekli gayrimenkul hizmeti veren en köklü şirketlerinden biri olan ERA Gayrimenkul’ün “KARİYERA” ve “ERA Kentsel Dönüşüm” gibi sektörel alandaki ileri düzeyde birçok eğitim ve seminere katılarak sertifika almaya hak kazandım. Firmamız, REMAX KOÇ ve ERA KOÇ kurumsal kimliğiyle 2010 yılından bu yana ulusal ve uluslararası standartlarda gayrimenkul sektöründeki çalışmalarını bir bayilik çatısı altında sürdükten sonra REKOÇ GAYRİMENKUL olarak kendi kurumsal kimliğini oluşturmuştur. Hâlihazırda VENEZİA ve İGTOT şubeleriyle gayrimenkul danışmanlık ve ticari mülkiyet yatırım faaliyetlerini sürdürmekle birlikte, Türkiye’nin farklı il ve ilçelerinde şube temsilcilikleriyle kurumsal bayilikler verme planlamasını hız kesmeden yürütmektedir. İGTOT, MEGA CENTER ve İSTOÇ’ta bulunan gayrimenkullerinizin satışında ve kiralanmasında işinin uzmanı profesyonel ekibimizle birlikte sizlere hizmet vermekten ve siz kıymetli yatırımcılarımızla çalışmaktan memnuniyet duyarım. Saygı ve sevgilerimi sunar, iyi çalışmalar dilerim. REKOÇ İGTOT GAYRİMENKUL Hasan KARAKOÇ, Broker/Owner 0532 524 09 53 #DoğruFiyat #HızlıSatış #MutluMüşteri #RekoçİgtotGüveninAdresi (0212) 594 42 42, hasankarakoc@rekoc.com.tr, info@rekoc.com.tr VENEZIA Şube: Venezia Mega Rezidans, No: 408, J Blok, Kat: 3, No: J-101, Gaziosmanpaşa/İSTANBUL İGTOT Şube: İstanbul Gıda Toptancıları Çarşısı-İGTOT, 7-B BLOK, No: 32, Başakşehir/İSTANBUL
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 0
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Yönetim
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.