Çavuş
17 Mart 2022
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 290 (Bu ay: 111)
Gönderileri

ortaokuldayken herkes öğlen teneffüsüne çıkmıştı. katta sadece ben vardım (öyle olduğunu sanıyordum) camdan bakarken dışarıdaki köpeğe havladım tam o sırada rehberlikçi bizim sınıfın önünden geçiyordu ve sınıfa girip bana iletişim kurmak önemli tabii deyip gitti.  

top vakıf tıplar (koç, medipol) genelde araştırmacı hekim üzerinde duruyorlar, teşvik ediyorlar ve olanakları çok iyi. mesela koç'ta sırf araştırma yapmak için belirli zamanlar veriyorlar ve kulüp gibi bir şeylerde var nöroloji, kök hücre gibi (buradan pek emin değilim farklı bir şey hatırlıyor olabilirim) ama top devlet tıplarda bile böyle araştırmalara yönelik tanıtım bile göremedim ve sadece ders verip geçiliyormuş gibi anladım. gerçekten böyle bir durum var mı ? devlet tıptaki hocalarım araştırmalar ve olanakları hk. bilgi verebilir mi ?

'' şimdi bomboş sebilden selviler bir şey sarar

hatırlatır uzayan dem çekişleri rüzgar ''


aga bu türkçe sorularında bazen bunun gibi değişik cümleler geliyor. bu tür cümleleri algılayabiliyor musunuz ?

sınava girse kaç net yapar acaba ?

arkadaşlar kavga ettim öyle çok büyük bir şey değildi ama herif bileklerimi tutup parmaklarımı geriye yatırdı baya (kırık çıkık yok) şu an parmaklarım bir tuhaf. hareket ettirebiliyorum ama bir şeyi tutarken hafif zorlanıyorum ve yazı yazarken de. sinirlere bir şey olmamıştır değil mi yaw ?

tansiyonum düşmese içinden geçerdim herifin ama kavga ederken halsizleşiyorum   konu dışı doktorları yardıma :l

arkadaşlar konu ciddi :( mağarada yaşayan bir asosyal olarak daha önce hiç binmemiştim ve nasıl ne yapacağımı hiç bilmiyorum. bir de hangi minibüsün nereye gideceğini bilmek için bakabileceğim bir uygulama fln yok mu ? birisine soramam çok utanıyorum. bir de minibüse binmek için karta gerek yok değil mi normal para verebiliyoruz ? son soru: aynı duraktan geçen minibüsler aynı yere mi gidiyor farklı yerlere mi ? hocalarım, aydınlatın bu cahili pls  

HABER KANALINDA ALT YAZI GEÇİYOR ŞU AN

aöl 2023 3. dönem sınav sonuçlarının 23-24 ağustos tarihlerinde açıklanması beklendiği açıklandı

bir süredir youtube revanced kullanıyorum ama birkaç gündür her videounun bir kısmında donup siyah ekranda kalıyor ve bir daha video oynamıyor. manager'ı güncelledim işe yaramadı. yt revanced'ı sildim tekrar yüklemeye çalıştım ama olmuyor; güncel yt apk'sını indirdim ama manager'dan patchlemek için üstüne basınca seçilmiyor ve farklı sürüm yt apk'sı da olmuyor. manager'ı silip yükledim yine olmuyor. kriz geçirecem yav yardım edin

soru başlıkta. pc özelliklerim: win 8.1 , 4gb ram, 64bit, 2.40 GHz, 2 çekirdek, 4 mantıksal işlemci

yoksa sadece win8.1 ve daha alt sürümlerini mi indirebilirim ?

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 13 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 gün
Mesaj Sayısı: 42
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 764
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 55.777 (Bu ay: 3.294)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 400 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.