R

Er
25 Temmuz 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 49 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhabalar, ender 3 v2 için ikinci z ekseni yükseltmesi yapmak istiyorum. Yurt içinde dual z kiti satın alabileceğim bir yer var mı ?

2. Dozun üzerinden 15 gün geçmiş olması mı lazım pcr zorunlu olmaması için ?

Ne kadar riskli olur ? Açıldıktan sonra geri kaparlar mı sizce

Güçlü işlemcili ve ekran kartlı iyi bi kasa var elimde. Yeterli olur mu ? Ekstra dizüstü şart mı okula götürmeye fazla gerek oluyor mu ?
İbrahim Çeçen Üniversitesi, yüz yüze eğitime başlayacağını açıkladı.

Böylesine köklü ve kaliteli okullarımızın yüz yüze kararı diğer okullar için de öncü olur. Yüz yüze eğitim kesinleşti diyebiliriz.

12 ay boyunca aldım iptal etmek istiyorum. Geri ödemeye ne zaman başlıyorum şimdi mi yoksa yine mezunluktan sonra mı

Eski rektör Melih Bulunun yardımcısı olan ve Bulu görevden alındıktan sonra vekaleten atanan Mehmet Naci İnci kararname ile rektör olarak atandı. Boğaziçi yazan arkadaşlara geçmiş olsun

Öncelikle ben de yüz yüzeciyim troller gelmesin alta şimdi. Açıklamanın tamamını izledim ünilerle ilgili net hiçbir şey söylenmedi. Sadece cümle içinde bi kere kullandı o kadar. Bu sadece aşı olmayanlar aşısını olsun diye ortaya atılmış bir şey.Eylül ortasına doğru aşı oranına göre kesin açıklama yapılır kanaatindeyim.

Tübitak temel bilim bursu aldığım bölümümden merkezi yatay geçiş ile temel bilim olmayan başka bir bölüme geçiş yaparsam şuana kadar aldığım bursları geri ödemem gerekiyo mu ?

Var mı ???????

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 232
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 371)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 230 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.