A

Onbaşı
07 Aralık 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
istanbuldaki şampiyonlar ligindeki tuncayın attığı omühteşem golun resmini arıyorum nereden bulurum
ARKADAŞLAR BEN BİR TV KARTI ALMAK İSTİYORUM DİSÜSTÜ BİLGİSAYAR İÇİN A2H ASUS MODELİ YALNIZ ALACAĞIM TV KARTINDA MORE TV ÇALIŞIRACAK YANİ BT 878 VEYA 848 OLACAK MUTLAKA ALACAĞIM NE ÖNERİRSİNİZ
MERHABA ARKADAŞLAR BENİM İKİ BİLGİSAYARIM VAR HEM DİZÜSTÜ HEM MASAÜSTÜ DİZÜSTÜ İŞYERİNDE ÖTEKİDE EVDE İKİSİNDE DE ADSL HATTIM VAR EVİMDEKİ BİLGİSAYARIMDA HOTMAİLİ AÇAMIYORUM AMA İŞYERİNDEKİ DİZÜSTÜNDE AÇAMIYORUM DEDİMKİ EVİMDEKİ BİLGİSAYARDA MI SORUN AMA NE ÇIKTI DERSİNİZ DİZÜSTÜNÜ EVİMDEKİ ADSL HATTINA BALADIM ORADADA HOTMAİLİ AÇMADI DEMEKTİ ADSL HATTINDA SORUN VAR BEN BUNU ANLADIM ARKADAŞLAR İNTERNET CAFEDE GİRİYOR BEN EVDE GİREMİYORUM İŞYERİNDE DE GİRİYOR BİLGİSAYARLARDAKİ PROGRAMLARDA DA HATA YOK ADSL HATLARINDA... TEŞEKKÜRLER
MRB ARKADAŞLAR DÜNYA KUPASI ŞİFRESİ LAZIM VARSA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
DİZÜSTÜ BİLGİSAYARINDA FİFA 2002 VEYA DİĞER BAŞKA BİR OYUNU ÇALIŞTIRAMIYORUM CD ROM HIZI YETMEDİĞİ İÇİN BUNU HARD DİSKE YÖNLENDİREBİLİRMİYİM DUYDUĞUMA GÖRE ÖYLE BİR PROGRAM VARMIŞ VE F DİSK OLARAK YER AÇIYOR VE CD İSTEMEDEN OYUNU CD DE GÖRÜR GİBİ HARD DİSK TEN OKUYORMUŞ BUNU NASIL YAPABİLİRİM BÖYLE BİR PROĞRAM VARMI VARSA NASIL KULLANILIR
Hakkında
Forum İmzası:
iii
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 15 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 34
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 971 (Bu ay: 5)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Diğer Sporların Gündemi
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.