_

Er
24 Mayıs 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Lise 3.sınıfım. Pandemi nedeni ile lise 1 ve lise 2 bilgim neredeyse yok. Ve ben ne yaparsam yapayım matematiği anlamıyorum. Tm öğrencisi olarak bir şeklide yapmam lazım bu dersi. Benim gibi matematiği anlamayıp sonradan anlayan abilerim varsa nasıl yaptınız söylermisiniz? Sonuç olarak güzel bir üniversite = güzel bir matematik sonucu.
Fifa 19da oyuncu overallarını yamalayabilmenin yolu var mı? Hepsini tek tek düzenlemek istemiyorum eğer yama yapılıyorsa nasıl yapılıyor söylermisiniz?
Bu sene full uzaktan eğitim olunca neredeyse hiç bir şey anlamadım. Yaz tatilinde konuları tekrar etmek istiyorum ancak hiç motive olamıyorum ve ders sırasında dikkatim kolayca dağılıyor. Nasıl verimli şekilde ders çalışabilirim? Lütfen kalıplaşmış(odanı topla. Ara ver. Renkli kalem kullan) örnekler vermektense daha işe yarar tavsiyeler verirmisiniz?
Xiaomi redmi note 8 pro telefonlara 12.5 ne zaman 12.5 güncellemesi geleceğini bilen var mı? 9S e bile gelmiş normalde bu yılın 2.çeyreğinde gelecek deniyordu ancak neredeyse 3.çeyreğe geçeceğiz hala daha ne güncelleme ne haber var.
Reddite post atmak istiyorum ancak ne fotoğraflara girebiliyorum nede post atabiliyorum. Yazı paylaştığımda ise Newde gözüküp benim sayfamda gözükmüyor. Bunun çözümü nedir bilen var mı? Reddit post atamıyorum?
Canon mo250 yazıcım ile A5 fotoğraf çıkarmak istediğimde başka ayar ile çakıştığı hatasını veriyor. Fotoğrafları A5 olarak nasıl çıkarabilirim?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Mesaj Sayısı: 7
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 15
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 34)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.