F

Er
20 Mayıs 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 59 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Ösym fotoğrafın son geçerlilik tarihinde 2028 yazıyor, fotoğraf az çok bana benziyor ama 8.sınıfta yeni kimlik kartı aldığım zaman eklenmişti bir sorun çıkar mı?

Arkadaşlar 2021 aralıkta mezun oldum hangisini seçecegim

Açıkögretim mezunları yks başvuruda hangisini seçmeli

Vegacopy'den alışveriş yapan var mı arkadaşlar güvenilir mi?

Arkadaşlar elimde uzman yayınları zor tyt matematik soru bankası var (hiç çözülmemiş)
bir adette mert hoca 90 günde ayt video ders not defteri var (ciltli fotokopi)
Tyt, Ayt fen ve matematik dersi hariç kullanmadığınız bir kaynaklar değişebiliriz
Arkadaşlar hangi üniversitelerde var benim bildiğim bir İstanbul üniversitesinde sbf, iibf ve ilahiyat arasında ÇAP imkanı sunuluyor. Bildiğiniz ünileri yazar mısınız?
Arkadaşlar konu anlatım kitabı için limit mi benim hocam video ders not defteri mi hangisini alayım
Arkadaşlar bu bölümü bitirenler akademik hayat dışında Boğaziçinin verdiği yetkiye dayanarak ne gibi sektörlerde çalışıyorlar, hangi şirketlerde ne yapıyorlar bilgilendirirseniz sevinirim
Rica ediyorum angutlar, bilgisi olmayanlar veya herhangi bir sosyal bilimler bölümünde okumayanlar yazmasın onun dışında bilgisi olan herkesin deneyimlerini ve önerilerini okumak isterim
Seçmeli ders seçmek mantıklı mı zaten online bir faydası olur mu yoksa zorunluları alıp çekileyim mı
Not : 210 kredim var
OBP şuan 80 arkadaşlar normalde seçmeli derslerle uğraşmak için ders seçimine eklenmemiştim sınav online olacakmış din, peygamberin hayatı vs bu tür dersleri eklemek faydama olur mu zaten basit sorular ve online?
Onun dışında normalde 1.döneme TDE-7 seçilirken (ortak ders) şuan ders seçim ekranına TDE-8'de eklenebiliyor kafam karıştı 2.dönemin zorunlu dersi değil miydi bu normalde 35 kredi dolunca ders seçimi bitiyordu şimdi istediğim kadar seçiyorum ne demek bu?
Aölde 31 kredilik ders seçimi yaptım fakat seçmeli edebiyatı çıkarsam mı eklesem mi bilmiyorum seç.edb. 10 kredi düşük alırsam çok geri çeker mi ya da öne atar mı yüksek alırsam
Mevcut kredim 210 sizce almalı mıyım
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 298
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 97)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 35 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.