Er
18 Mayıs 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Cgjvfucy tfhhhbh
Bugün tekrar şahit oldum. bölgenin zengin sayılacak bir mekanında gençler eğleniyorken. Diğer tarafta yırtık montlu üşütmüş yüzü soğuktan kıpkırmızı olmuş birisi çöp topluyordu. Gerçekten içim burkuldu. Adamın o yüzündeki çaresizlik... ilk önce gençlere sonra yere bakışı gerçekten hayatın ne kadar adaletsiz ve acımasız olduğunu gösteriyor... Durumum el verse yardımcı olmak isterim fakat Türkiye şartlarında bir öğrencinin günü zor çıkardığını düşünürsek, pek de söz konusu değil...
bu saç modelini yapmak istiyorum. Berbere ne desem. Anlar? Yanlar kısa üst uzun desem subay tıraşı gibi yapıyor. Ne diyeyim şimdi ben model ismini bilen arkadaşlar yeşillendirirse sevinirim.
S
.
Küçüklüğümde bakuganla en çok izlediğim çizgi film olan ben10 çok bozmuş, gerek pöpülerlik, gerek marka bakımından. Gerçekten duygulandım, 2013 yılında ilkokulda, okuldan geldikten sonra üstümü başımı değiştirmeden hemen televizyona koşardım, büyük bir heyecanla kumandayı alıp, başlangıcından bitişine kadar pür dikkat izlerdim. hatta öyle ki ben 10 nun YouTube taki tüm ben 10 saat tanıtımı videolarını izlerdim. Gerçekten ben 10 nun bir marka ağırlığı vardı, ben 10 ilk çıktığı zaman hiç beklenmeyen büyük bir yükseliş yaşadı. Kırtasiyeler de silgisinden çantasına kadar pek çok ürün bulunduruyordu.Alien force ve Alien ultimatele bir patlama daha yaşadı fakat serinin devamı olan omniverse ve şuanki sezonuyla o ilk sezonlarda ki benin ağırlığından ve çizgi filmin çekiciliğinden uzaklaşmış yerine sürekli şaka ve dalga yapan. düşmanlarla mücadele etmek yerine yalvaran bir çizgi filme dönüştü. Bence tadında bırakılmalıydı.çünkü çocukluğumda en çok izlediğim çizgi filmi bu haliyle görünce sinirim tepeme çıkıyor. Umarım en kısa sürede bitirir...
saçımı yıkadıktan sonra saçıma şekil veremiyorum. Ön tarafı yamuk yumuk, yanlar havaya kabarmış şekilde kalıyor. kurutma makinesiyle şekil vermeye çalışıyorum daha çok kabarıyor. Tam şekil veriyorum, Bir adım attıktan sonra bozuluyor. Ama yıkamadığım zaman yağlı yağlı daha iyi şekil alıyor Okulda arkadaşlarım. Saçlarına şekiller veriyor. Her gün güzel şekiller yapıyorlar, bende saç var ama şekil almıyor. Sadece olsun diye var resmen. Ne yapabilirim kabarma önleyici bir şampuan markası varsa söyler misiniz 😞
Her evde bu tip abladan bulunur. Arkadaşlarının binlerce kez tribini çeker. Tekrar barışmak için elinden gelini yapar, ama kardeşinin ufacık bir meselesinde hemen küser, konuşmaz.Bana göre bu ikiyüzlülüktür. Arkadaşlar geçicidir. Küsersin başka arkadaşlar edinirsin. Fakat kardeş ölüme kadar bakidir. Zor zamanlarda yanınızda olur. Ayrıca her ne kadar arkadaşlarla samimi olsanız bile kardeş veya anne babayla karşılaştıracak seviyeye indirgememeniz gerekir. Çünkü küçükken arkadaşınızın olmadığı zamanlarda ilk arkadaşınız kardeşinizdir aslında. Kardeşliğin kıymeti de budur zaten. Tüm forum ailesine sesleniyorum kardeşlerinizi üzmeyin ve küçük meseleleri sorun etmeyin.
Sürekli aynı kişiler cevap veriyor. Forum akraba aşireti oldu. İnci sözlük gibi
Fikir verin arkadaşlar oyun oynamak dışında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 67
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 26)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 36 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.