Er
17 Mayıs 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 70 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Yakinda 28 oluyom.sorulari alim 1 ay vs var bu arada
Gerekenler 1 aded ucak
1 aded pilot
Bol bol ucak benzini
Kanser hastasi covid 19 hastasi covid 19 turevleri hastasi
Bimin wow marka cikolatalari
Ruzgarli hava
Siringa
igne
Enjeksiyon
Ve baska onemli turevler
Bunlarla en az 50 milyon kisi olebilir turkiyede tarifi bende cok gizli bi formul
Yasli.olgun kadinlari daha cok seviyorum 36 48 yas arasi olgun sizin tercihiniz ne
Sizce ne zaman verildi yoksa herkesin durumu iyimi acaba bence 1969 da baya baya o zamanlara dayaniyo ben 4k maas aliyom yani bilemedim multeciler kuresel isinma alim gucu finansal durum vs vs
Dun gece angara 22 dereceydi ama gece 15 dereceye kadar dusmus cam acik battaniye ortmedim fena usutmusyum 16 saat uyku ve bal ceviz vs yedik iyiyiz biraz
Bos muhabbetten para cikarmi harbi harbi

Pala baba maco dayi vs muhabbetleri iyo.kaynak geciyo ....

Beyler 3500 4500 arasi ayligim var iyi hosda hastanede saglik iscisi memuruyum bos zamanlarda simit toptan alip satsam olurmuki sanayiye gidip kactan alip kactan satsak ki sizce ....
Poco x3 alcam varmi saglikci abinuze ucretsiz yollayacak 3300 civarinda suan
Arkadaslar 2 gun kaldi saglikcilara otobus ankarada bitiyo yokmu ego kartima 5 bin tl atacak zaten araba yok saglik calisaniyiz soyle 2023 sonuna kadar bedava olaydi iyiydi ...
Bilginiz varmi ...
Yillar once kavgali oldugum kisiler var lisede son 9 yildir ne selam.ne sabah im oldu sizce faceden vs yazsammi bunlara sizlere hakkimi helal etmiyorum ahirette birgun gorusuruz ...
Diye yoksa bosversemmi yolda gorsem.karsilassak yada onlarin bulundugu mekana gitsem tanimamazliktan mi gelsem bu onlara en buyuk.ders mi.olur siz olsaniz ne yaparsiniz bu durumda
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 361
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 131)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 88 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.