N

Er
16 Nisan 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar ben HP Deskjet 2720 isimli yazıcıyı satın almıştım. Bu 1 haftalık süre boyunca hiçbir problem olmadan çıktı alıyordu.Yazıcıyı da HP Smart uygulaması üzerinden kurmam gerekiyor ki kurulumu da çok rahat bir şekilde yapmıştım. Bugün de çıktı alacakken HP Smart uygulamasından ''SETUP'' (kurulum) kartuşlarını kullanın'' uyarısı alıyorum ve çıktıyı çıkaramıyorum. Bir çözümü varsa bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Acer Nitro 5 dizüstü bilgisayarım için birkaç gün önce 1 TB boyutunda bir depolama satın aldım. Az önce Acer'ın müşteri temsilcilerini aradım ve kendileri bana tek kapak olduğu için, kendiniz açmanız durumunda garantinin iptal olacağını, yapmam gerekenin ise servise yollamak olduğunu söylediler. Ancak yollamam durumunda ise bilgisayarın içindeki donanımları değiştireceklerinden veya direkt bilgisayara zarar verileceğinden korkuyorum. Bir de götürürsem belli bir ücret öder miyim? Sizce ne yapmalıyım? Acer'ın teknik servisiyle tecrübesi olanlar paylaşırsa çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler

Acer Nitro 5 dizüstü bilgisayarım için birkaç gün önce 1 TB boyutunda bir depolama satın aldım. Az önce Acer'ın müşteri temsilcilerini aradım ve kendileri bana tek kapak olduğu için, kendiniz açmanız durumunda garantinin iptal olacağını, yapmam gerekenin ise servise yollamak olduğunu söylediler. Ancak yollamam durumunda ise bilgisayarın içindeki donanımları değiştireceklerinden veya direkt bilgisayara zarar verileceğinden korkuyorum. Çünkü buna benzer birçok problemi yaşamış insanların yazılarına denk geldim. Sizce ne yapmalıyım? Acer'ın teknik servisiyle tecrübesi olanlar paylaşırsa çok memnun olurum. Bir de servise vermem durumunda belli bir ücret öder miyim? Şimdiden teşekkürler.

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Mesaj Sayısı: 5
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 17)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.