Ç

Er
03 Nisan 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Halı Yıkama Sanattır

Halı Yıkama İncelikleri halı yıkama işini severek yapmak her işte olduğu gibi fark yaratır. Halı yıkamanın sanatımı olur diyeceksiniz evet olur çünkü halılar ilk üretim amacından günümüze kadar gelmesiyle ev dekor ürünlerinin başını çekmektedir. İnce ilmekler, el emeği dokumalar, ruhumuza ve evimize uyum sağlayan motifler ile hayatımıza renk katarlar. Peki bu rengarenk, özenle dokunmuş halıları yıkamak sizce basit olabilir mi ?

Halı Temizleme Özen İster

Halılar dokunduğu ipliğin türüne bağlı olarak çok değişik formlarda üretilmektedir. El dokuması halılar, bünyan halıları, iran halıları ve makine halıları gibi onlarca farklı çeşidi vardır. Tüm bu farklığı bilmek ve uygun şekilde yıkamak gerekir. Günümüzde halı yıkama fabrikasyon sistemle yapılmaktadır bunun en iyi örneği tabi ki Star Halı Yıkama . Fakat fabrikasyon sistem ile halılarınızı kaba düzen yıkatamazsınız işinin ehli ve işini özveriyle yapan kurumsal bir halı yıkama firması olması gerekmektedir.

Çünkü işini bilmeyen halı yıkamacılar halılarınızı temizlemeye çalışırken halılarınıza geri dönüşü mümkün olmayan hasarlar vermektedir. Bu hasarların bir kısmı gözle görülür olsa da büyük bir kısmı gözle görülmeyen kumaşın ilmek ve ipliklerinin deforme olmasından kaynaklanır.

Bebek Şampuanı Varda Halı Şampuanı Olmaz Mı

Bebeklerle ne alaka der gibisiniz, bize göre çok alakası var. Çünkü biz işimizi severek ve isteyerek yapıyoruz. Konu başlığından da anlaşılacağı gibi halı yıkama incelikleri derken tam olarak şunu kastediyoruz. Halılar bizim en hassas davranmamız gereken yanımız bu sebepten dolayı halıları yıkarken özel halı şampuanları kullanıyoruz. Kullandığımız şampuanlar yüksek hijyen gücüne sahip olduklarından dolayı halılarınızı tertemiz yıkarken aynı zaman dokumasında kullanılan ipliğin ilk gün ki kadar yumuşak ve dayanıklı olmasını sağlıyor.

Halılarımı Evde Yıkasam Param Cebimde Kalır

Çok mantıklı bir tercih diye bilir miyiz ? Tabi ki HAYIR . Örnek verecek olursak 6 metre kare bir makine halısını evde yıkamanın maliyeti 120 ₺ ‘yi bulurken Fabrika sisteminde yıkama sadece 30 ₺ dolayısıyla halı yıkama inceliklerini anlatırken halı nasıl yıkanır derken halı nasıl yıkanmaz da dedik. Maliyetler ve hijyen açısından halı evde yıkanmaz yıkanmamalı. Tabi ki tercih sizin.


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/42/65/fe/4265feaa300e2b59236a4638374572f8.jpg&t=0&width=480&text=1
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/f5/e9/9e/f5e99e47f2a6dfcc29f543cc0ea8e4b4.png&t=0&width=480&text=1El Dokuma Halı Nasıl Yıkanır ? El Dokuma Halılar kaliteli ve doğal yöntemlerle dokunduğundan dolayı temizliği de kaliteli bir şekilde yapılmalıdır. El dokuma halılarınızı evinizde temizlemeniz mümkün fakat biz bunu tavsiye etmiyoruz nedenlerine biraz sonra deyineceğim. Öncelikle halınızın el dokuma mı makine halısımı olduğunu öğrenmek istiyorsanız El dokuma halı nasıl anlaşılır ? isimli makalemize gözatın.

El Dokuma Halı Nasıl Süpürülür ?

El dokuma halılarınızı süpürürken özellikle saçak kısımlarına çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü gelişen teknoloji ile birlikte artık neredeyse tüm elektrikli süpürgeler çok yüksek emiş gücüne sahiptir. Peki bu emiş gücünün yüksek olması iyi bir şey değildi diyeceksiniz. Evet normal gündelik hayatımızda halılarımızı süpürürken dip köşe derinlemesine çekim yapmasını istiyoruz elektrikli süpürgelerin fakat bu çekim gücü yüksek süpürgeler el dokuma halıların saçakları için çok büyük risk tehlike oluşturmaktadır.

Yüksek emiş gücünden dolayı el dokuma halılarınızın saçaklarını koparma ihtimali vardır. Bunun için el dokuma halılarınızı süpürürken saçak kısımlarını çektireceğiniz zaman elektrikli süpürgenizin çekim gücünü minumum seviyeye getirmenizi öneriyoruz. El Dokuma Halı Nasıl Yıkanır ? yazı dizimiz devam ediyor.

El Dokuma Halılar Nasıl Temizlenir ?

El dokuma halıların temizliği makine halılarına göre çok daha dikkatli ve özenli yapılmalıdır. Bunun için kesinlikle profesyonel Çorum Halı Yıkama fabrikasından destek almanızı öneririz. Bunun nedeniyse el dokuma halıları kök boya kullanımından dolayı boyalarını bırakabilirler. Yani boya yüzeye çıkabilir sorun boyanın yüzeye çıkması değildir aslında esas sorun boya çıktıktan sonra farklı noktalara dağılarak halınızın görünümünü tamamıyla bozmasıdır.

El dokuma Halınızı evde temizlemenizi önermiyoruz ! Ama yine de temizleyecekseniz yada yıkayacaksanız temizlerken asidik özelliği olmayan doğal temizleyiciler kullanmanızı tavsiye ederiz. Halınızın kök boyasının çıktığını ve diğer yüzeylere dağıldığını fark ederseniz hemen halınızı bol suyla durulayın kesinlikle boya dağılmış şekilde kurumaya bırakmayın ! El Dokuma Halı Nasıl Yıkanır ? yazı dizimiz devam ediyor.


El Dokuma Halı Nasıl Yıkanır ?

Çorum El Dokuma Halı Yıkayan Firmalar ?

Çorum’da el dokuma halılarınızı yıkatabileceğiniz kurumsal ve profesyonel halı yıkama firması Çorum Star Halı Yıkama Fabrikasıdır. Halılarınızı özenle ve itinayla tüm yapısal özelliklerini koruyacak şekilde garantili olarak tertemiz yıkamaktadır. Yıkanan halılarınız özel kurutma odalarında klimalı ortamda hızlı ve nemiz çekilerek kurutulmaktadır. Bu sayede halılarınızda renk sorunları ortaya çıkmaz ve daha uzun yıllar kullanılabilir. Hemen el dokuma halılarınızı yıkatmak için Çorum Halı Yıkama Fabrikası olan Çorum Halı Yıkama Telefon Numarası üzerinden bizimle iletişime geçin.

Çorum El dokuma Halı Yıkama Fiyatları ?

El dokuma halılarınızı yıkatmak istiyorsanız, Çorum’un en ucuz ve hesapları fiyatlarını görmek için hemen Halı Yıkama Fiyatları web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Güncel fiyatlarımız ve kampanyalarımızla halılarınızı ucuz ve hesaplı şekilde mis gibi yıkatabilirsiniz. Müşteri yorumlarımıza bakarak el dokuma halılarınızı nasıl yıkadığımızı görebilirsiniz. El Dokuma Halı Nasıl Yıkanır ? yazı dizimiz sona erdi.Çorum Halı Yıkama

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/45/9c/ee/459cee08776f95e6712b60b2d36b403a.jpg&t=0&width=480&text=1
Mürekkep Lekesi

Mürekkep lekeleri halılarınızda oluşan en zorlu lekelerden bir tanesidir. Mürekkebin cinsi, rengi farketmeksizin neredeyse tüm mürekkep lekeleri aynı zorlukta uğraş ve emek istemektedir. Halıdan Mürekkep Lekesi Nasıl Çıkar ? isimli yazımızda evde mürekkep lekesi çıkarma yöntemlerini sizinle paylaşacağız.

Malzemeler

 1. Aseton
 2. Çamaşır Deterjanı
 3. Saç Spreyi
 4. Süt
 5. Limon Suyu
 6. Metil Alkol

Uygulama

 • Aseton mürekkep lekesi olan bölgeye dökün ve 1 dakika bekleyin. Daha sonra lekeyi dağıtmadan pamuk yardımıyla yada bulaşık süngeri yardımıyla mürekkebi emdirin. Bu işlemi 4 kez tekrarlayın.
 • Metil alkolü lekeli bölgeye dökün ve yine pamuk yada bulaşık süngeri yardımıyla lekeyi dağıtmadan mürekkebi emdirin. Bu işlemi 3 kez tekrarlayın.
 • Limon suyunu lekenin üzerine dökün ve diş fırçası yardımı ile lekeli bölgeyi fırçalayın. Daha sonra lekeli bölgeyi temizleyin.
 • Saç spreyi saç spreyini lekeli bölgenin üzerine yoğun bir şekilde sıkın ve 15 dakika bekleyin. Daha sonra nemli bir bez yardımıyla lekeyi ovalayarak ve bastırarak silin. Bu işlemi 3 kez tekrarlayın.


Halılarınızdaki mürekkep lekelerinden zahmetsizce kurtulmak istiyorsanız Çorum Halı Yıkama web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/b0/f4/31/b0f431bda08521c889f2dbee1145a38a.jpeg&t=0&width=480&text=1
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/7c/e3/75/7ce37513ab0b4885ae235fa4c1e9002e.jpg&t=0&width=480&text=1Halıdaki Çamur Lekesi

Halılarınıza çok çeşitli nedenler dolayı çamur bulaşmış olabilir. Çocukların getirdiği çamurlar, bağ bahçe işleri sonrası bulaşan çamurlar gibi halınızda istemediğiniz çamur lekeleri oluşmuşsa Halıdaki Çamur Lekesi Nasıl Temizlenir ? isimli yazımız size temizleme noktasında yol gösterecektir.

Malzemeler

 1. Beyaz Sabun
 2. Beyaz Sirke
 3. Sofra Tuzu
 4. Yemek Kaşığı
 5. Elbise Fırçası

Uygulama

 • Çamur Lekesi bulaşıcı bir leke olduğundan dolayı temizleme esnasında lekenin dağılamamasına özen gösterin.
 • Çamur olan bölgeye sofra tuzunu dökün ve 15 dakika bekleyin. Elektrikli süpürge yardımıyla tuzu ve çamuru temizleyin.
 • Beyaz sabunu ıslatın ve lekeli bölgeye ovalayarak uygulayın. Daha sonra lif ve temiz su yardımı ile lekeli bölgeyi ovalayarak temizleyin. Temizleme işlemi esnasında lekeyi dıştan içe olacak şekilde temizleyin bu sayede lekeyi diğer temiz bölgelere dağıtmamış olacaksınız.
 • Beyaz sirkeyi son aşamada lekeli bölgeye dökün ve tekrar lif yardımıyla ovalayarak temizleyin. Lekenin kaybolduğunu göreceksiniz.Halı Yıkama Daha Avantajlı

Halılarınıza bulaşan çamur lekelerini evde pratik verdiğimiz yöntemle temizleyebilirsiniz. Bunun için zamanınız yoksa ve zahmete girmek istemiyorsanız. Halılarınızı Çorum Star Halı Yıkama olarak bıcı bıcı yıkıyoruz. Zümrüt parlaklığına gelen halılarınızı nasıl yıkadığımızı Çorum Halı Yıkama web sayfamızı ziyaret ederek görebilirsiniz. 

Halılarınızı el değmeden yıkama teknolojisini kullanarak yıkıyoruz. %100 temiz halı yıkama sistemimiz ile halılarınız tek tek yıkanıyor. Çorum Halı Yıkama özel kurutma odalarımız sayesinde halılar nemli kalmıyor ve her zaman ilk gün ki gibi güzel kokusuyla kalıyor.

Halı yıkama videolarımız için Youtube Kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Halıdaki Çamur Lekesi Nasıl Temizlenir ? isimli yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.


https://staryikama.com/halidaki-camur-lekesi-nasil-temizlenir//https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/28/75/e7/2875e753ee621adcf9007beee0813c1c.jpeg&t=0&width=480&text=1


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/68/b1/6b/68b16b5a366df125013edadc8adc36f2.jpg&t=0&width=480&text=1


Halıdaki Çikolata Lekesi Nasıl Çıkar ?


Halıda Ki Çikolata Lekesi

Yumurcaklar mı rahat durmadı ? Yoksa siz diyetinizi mi bozdunuz ? her iki durumda da enfes çikolata keyfinin halınızda son bulduğu aşikar. Endişe etmeyin Çorum Star Halı yıkama ve Çorum’un Titiz Kadınları ile Hazırladığımız Halıdaki Çikolata Lekesi Nasıl Çıkar ? isimli yazımızla sizi bu dertten kurtarmayı hedefliyoruz. Hadi işe koyulalım !

Malzemeler

 1. Kağıt Havlu
 2. Elbise Ütüsü
 3. Bulaşık Deterjanı
 4. Toz Çamaşır Deterjanı
 5. Yemek Kaşığı

Uygulama

 • Yemek kaşığı ile halınızda ki çikolata lekesini kaşığın oval kısmı aracılığı ile iyice kazıyın. (Halınıza zarar vermeden.)
 • Kağıt havluyu çikolata lekesi olan bölgeye koyun.
 • En düşük sıcaklıkta olan ütünüzü çikolata lekesi üzerinde olan kağıt havlunun üzerinde gezdirin. Kağıt havluyu değiştirerek bu işlemi bir kaç kez tekrar edin.
 • Sıvı bulaşık deterjanını çikolata lekesi olan bölgeye bir miktar dökün. 
 • Lif aracılığı ile çikolata lekesi olan bölgeyi lekenin kenarlarından iç kısma olacak şekilde ovalayın. (Lekeyi dağıtmayın !)
 • Lekeli bölgeyi az miktarda su kullanarak temizleyin.
 • Çamaşır deterjanını lekeli bölgenin üzerine serpiştirin.
 • Lif yardımı ile lekeli bölgeyi dıştan içe olacak şekilde tekrar ovalamaya başlayın.
 • Çikolata lekesi olan bölgeyi ılık su yardımıyla halınızın altına su geçirmez bir naylon sererek durulayın.(Parke ve döşemeleriniz zarar görmesin !)
 • Kağıt havlu yardımıyla halınızda ki suyu emdirin.
 • Halınızı kurumaya bırakın. 
 • Çikolata lekesinin halınızdan kaybolduğunu göreceksiniz.Açıklama

Uygulamayı yaparken özellikle dikkat etmeniz gereken noktalar, halınızın altına su geçmemesi ve döşemelerinizin zarar görmemesi için bir naylon kullanmanız, çikolata lekesi yayılmaya müsait bir leke türü olduğundan dolayı lekeyi dikkatlice halıdan kazımalı ve silme/ovalama işlemi yaparken çok dikkat edilmelidir. Ütü sıcaklık ayarınıza çok dikkat edin halınızı yakmayın . Yukarıda anlatılan uygulama sadece bilgilendirme amaçlı olup, tüm sorumluluk uygulamayı yapan kişiye aittir. 

Siz Keyfinize Bakın !

Yukarıda anlatılan evde çikolata lekesi çıkarma işlemi evde uygulayabileceğiniz bir işlem olsa da bunca masrafa ve eziyete gerek var mı ? Hemen Çorum Star Halı Yıkama Fabrikasını arayın ucuz fiyatlarla hem halınızın tamamını mis gibi yıkasın hem de sizi çikolata lekesinden kurtarsın. Çorum Halı Yıkama web sayfamızı ziyaret ederek halılarınızı nasıl yıkadığımızı görebilirsiniz. Tercih sizin. Biz her zaman bir telefon yakınızdayız !

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/41/cf/b2/41cfb2653b8cec00f1df646728f63467.png&t=0&width=480&text=1Çorum Halı Yıkama


https://staryikama.com

Çorum Star Halı Yıkama, 30 yıllık tecrübesi ile Çorum‘un en profesyonel halı yıkama fabrikasıdır. Fabrikamızda halı, battaniye, pike yıkama hizmetleri verilmektedir. El değmeden yıkama ve özel kurutma odalarında hava ile temas etmeden kurutulmaktadır.

Çorum Halı Yıkama

Çorum Halı Yıkama; fabrika sistemi ile halılarınızı el değmeden temiz, titiz, özenli bir şekilde ucuz fiyatlarla yıkatabileceğiniz, Çorum’un en prestijli fabrikasyon halı temizleme firmasıdır. Telefon numaralarımız, Whatsapp numaramız ve aynı zamanda web sitemiz üzerinden halı yıkatma talebinde bulunabilirsiniz. Hem de 7 Gün 24 Saat Açığız.


Halılarınızı Nasıl Yıkıyoruz ?

Halılarınızı el değmeden yıkama teknolojisini kullanarak yıkıyoruz. %100 temiz halı yıkama sistemimiz ile artık halılarınız tek tek yıkanıyor. Çorum Halı Yıkama özel kurutma odalarımız sayesinde halılarınız nemli kalmıyor böylelikle halılar her zaman ilk gün ki gibi tertemiz kokuyor.Web sitemizi ziyaret etmek ve hemen halılarınızı online olarak yıkatmak için bağlantıyı takip edin.https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/9f/98/b3/9f98b30854ec7aaecbc78f94d8f8e908.jpeg&t=0&width=480&text=1Çorum Halı Yıkama

Çorum halı yıkama, Makine, Akrilik, Bambu, Viskon, Çin, Nepal, Milas, Bünyan ve Afgan halılarınızı evinizden alarak tekrar evinize teslim etmektedir.

Hayat Kurtarıcı 9 Tavsiye

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/e4/2a/29/e42a291b8138432111244e48ca027798.jpg&t=0&width=480&text=1
Klimayı yaz aylarında kullanmanın en etkili yolu nedir ? Çamur veya kuma saplandığınız da nasıl kurtulursunuz ? deneyimli bir sürücü olsanız bile daha önce bilmediğiniz bazı bilgileri öğrenmenin hiçbir sakıncası yoktur değil mi ? o halde bunlar nelermiş gelin birlikte bakalım.  Çorum Çekici trafik tavsiyeleri Hayat Kurtarıcı 9 Tavsiye yazı dizimiz başlıyor.

 • 9- Güvenli şekilde Sollama yapın gideceğiniz yere daha hızlı ulaşmak için arası da olsa iki şeritli bir yolda Sollama yapmanız gerekir ve sıklıkla arabanızla manevra yapmak için Seçtiğiniz şeritte bir anda önünüzde size doğru gelen bir araç çıkar.
 • Sollamak için yeterli zamanınız olmadığını her istediğinizde ilerleyeceksiniz yönü gösteren Sinyali çalıştırın bu Muhtemelen bir kazadan korumanızı sağlayacaktır.
 •  Çünkü bu tip durumlarda her iki araçta olası bir kazayı önlemek için genellikle Yolun kenarına doğru hareket eder ama bu gibi durumlarda en iyi yöntem Yolun kenarına yönelmek değil kendi şeridinize geri dönmektir.
 •  8 sileceklerinize iyi bakın sileceklerinizin eskisi kadar verimli çalışmadığını ve ön camdaki bazı kısımları ulaşamadıkları gördüğünüzde silecekler Büyük olasılıkla artık yıpranmış haldedir.
 • Çoğunlukla sileceğin üstündeki lastiğin plastiği aşınır ve “C” şeklini alır bunun sonucunda silecek ön camın ortasına temas etmeden çalışır silecekleri değiştirmeden önce yapılacak ilk şey tersine güç uygulamak olabilir. 
 • Sileceklerin Daha uzun dayanması için ön camı her zaman temiz tutmalısınız. Yakıt almak için benzin istasyonunda her durduğunuzda ön camı temizlemeyi alışkanlık haline getirin yalnız camı temizlemek için kullanılan her zaman temiz olmasına ve üstünde hiç toz toprak bulundurmaması da dikkat edin.
 •  Hava çok soğuksa ve Her Ayaz’a çektiğinde sileceklerin lastiklerini geceleyin yerinden çıkarın ki donup cama yapışmasın. Sileceklere çekici kuvvet uygulamayın. Bu lastiklerin yaralanmasına sebep olacaktır.
 • Son olarak silecekleri Asla cam kuruyken çalıştırmayın silecekler ıslak bir yüzeyde iş görmek üzere tasarlanmıştır. Bu nedenle Örneğin düşen polenlerden kurtulmak için kuru haldeki ön camı temizlemek zorunda kalırsanız önce cama su fışkırtın.  Çorum Çekici trafik tavsiyeleri Hayat Kurtarıcı 9 Tavsiye yazı dizimiz devam ediyor.
 • 7 Klimayı yaz aylarında akıllıca kullanın sıcak bir yaz günü saatlerce güneşte kalmış bir arabaya bindiğinizi düşünün doğal olarak ilk yapacağınız şey Klimayı sonuna kadar açmak olur.
 •  Ancak bunu yapmayın klima sistemleri hiç solumak istemeyeceğiniz toksik maddeleri içinde biriktirir .
 • O yüzden Aracınıza binmeden önce içerideki sıcaklık azalsın diye Arabayı doğal yolla havalandırın . Klimayı en üst seviyede 30 saniye ila 5 dakika çalıştırıp ve aracın içine Biraz temiz hava girmesi için bekleyin.
 •  Klimaların sürüş esnasında çok daha verimli olduğunu unutmayın. Çünkü bu kompresörün daha hızlı çalışmasını sağlar kabin içi havalandırma fitresini düzenli olarak temiz olup olmadığını kontrol edin içinde kir varsa bu aracın içindeki hava sirkülasyonunu azaltır. Ayrıca aracın klimasını otomatik modda kullanmayın. Klimanın bu özelliğini sıcaklarda kullanmayın motor çalışmazken otomatik olarak kapandığından yakıttan tasarruf etmenizi sağlar ancak trafik sıkışıklığında sizi deli gibi terletir . Çorum Çekici trafik tavsiyeleri Hayat Kurtarıcı 9 Tavsiye yazı dizimiz devam ediyor.
 • 6 kışın klimanıza dikkat edin mevsimlerin değişerek Karlı ve soğuk geçtiği bir iklimde yaşıyorsanız büyük ihtimalle klimanızı sadece yaz aylarında kullanırsınız .
 • Çünkü dondurucu bir günde en son isteyeceğiniz şey havayı soğutmak tır değil mi ? Aslında kışın Klimayı en az ayda bir kez ortada sıcaklıkta birkaç dakika açmanız gerekir.
 •  Sistemin aynı birimde kalmasını sağlamak için bu önemlidir bütün bir kış boyunca Klimayı hiç çalıştırmaz sanız yaz aylarında iyi çalışmasını sağlayamayabilirsiniz.
 • Aynı şey ısıtma işlemi için de geçerlidir yaz aylarında bile kaloriferi en az 30 saniye çalıştırmanız gerekir.
 • 5 hava donma derecesi deyken aracı çalıştırma
 • Dışarıda hava eksi 10 derecenin altındayken Aracınıza bindiğinizde hemen motoru çalıştırmaya çalışmayın. Bu Aküyü ve marş motorunu zorlar Çünkü arabanın içine girip motoru çalıştırmayı denediğinizde sistemde henüz voltaj yoktur.
 •  Aksi halde bu marş motoruna ve aküye çok fazla yüklenecektir.
 •  Bu yüzden aracı çalıştırmadan önce uzun farlarınızı 3-5 saniye açın bu akımın aracın sisteminden geçmesine ve motorun daha kolay çalışmasına yardımcı olacaktır.  Çorum Çekici trafik tavsiyeleri Hayat Kurtarıcı 9 Tavsiye yazı dizimiz devam ediyor.
 • 4 Çamur veya kuma saplandığında kurtulma çamura saplandığında paniğe kapılmayın ve her zaman bu gibi durumlardan kurtulmanın bir yolunun olduğunu unutmayın. Öncelikle lastiklerinize ve manevra yapacak kadar bir yer açın bunu yapmak için direksiyonu ileri geri hareket ettiririn.
 •  Ancak lastiklerin yere daha iyi tutunması için bunu çok yavaş yapın. Bunu yaparken vitesi hızla geriden 1. vitese alın ancak araca zarar vermemek için bunu en fazla 8 kez yapın lastiklerin yere tutuşunu arttırmak için havalarının yaklaşık yarısını boşaltın daha sonra lastikleri de etrafında biraz Kazın ve yere daha fazla tutulmaları için lastiklerin altına ağaç dalları varsa karton ve hatta arabanın paspaslarını sıkıştırmak için krikoyu kullanın. Aracınızı Başarılı bir şekilde yerinden kurtardıktan sonra lastikleri tekrar şişirmeyi ve yapışan çamurlar dan kurtulmak için aracınızı yavaşça sürmeyi unutmayın. 
 • 3 Karşından Gelen Aracın Tekerleklerine dikkat edin dar yolda ilerliyor sanız ve ters yönde de bir Şerit varsa genel olarak araçların tekerleklerine dikkat edin. Karşınızdaki aracın sürücüsünün garip davrandığını düşünüyorsanız dönüş sinyali vermelerini beklemeyin çoğunlukla bu tipler sinyal vermeyi unuturlar veya tekerlekleri girecekleri yöne çevirdikten sonra sinyal verirler.
 •  Yani bu gibi durumlarda dikkat etmeniz gereken şey sinyal değil tekerleklerdir.
 • 2 Aracın alarmını en verimli şekilde kullanın çoğu modern arabanın alarmı hırsızlık önleme moduna sahiptir. Bu tip araçlar çalınan araç hareket halindeyken motorun bloke edilmesini sağlar tek yapmanız gereken düğmeye basıp belli bir mesafeden kapatmaktır. Ama alarmı uzaktan kumandası o sırada üstünüzde değilse tabii bu bir işe yaramaz bu gibi durumlar Örneğin; Hırsızlar sizi durdurup aranızdan dışarı attığında ya da derslikleri kontrol etmek için siz dışarı çıktığınızda geri arabanıza bilip çaldığında meydana gelir bu nedenle uzaktan kumandayı diğer anahtarlarından ayrı tutup her zaman cebinizde taşımak Çok akıllıca bir hareket olur .
 • Yalnız eğlence olsun diye hırsızlık önleme modunu etkinleştirmeyi Çünkü bu mod etkinleştirdikten sonra bloke edilmiş motoru açmak için bu işin uzmanı gerekir. 
 • 1- Ayrıntılara dikkat edin Yan camları temiz tutun çünkü tozlar yapıştığın da yan camları zımpara kağıdı gibi çizer. Birkaç ay sonra tozlar camın üzerinde artık gidemeyeceğiniz derin çizikler bırakabilir.  Çorum Çekici trafik tavsiyeleri Hayat Kurtarıcı 9 Tavsiye yazı dizimiz sona erdi.

İlgi Çekici Hayat Kurtarıcı Kurallar 

Araç bakımı ile ilgili sizin aklınıza gelen başka ipuçları var mı aşağıdaki yorum bölümünde bana bildirin . Eğer bu kuralları bilmeden yola çıkan tanıdıklarınız varsa. Görselde ki bayan sürücünün yaptığı gibi diğer sürücüleri uyarmasını isteyin 


Araç muayeneden ilk seferde geçmenin 10 kuralı isimli yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Çorum Oto Çekici; 7/24 Oto Çekici ve Kurtarıcı Hizmeti Verir. Çorum 'da Ucuz Araç Çekici ve Oto Kurtarma Acil Yol Yardım Hizmeti Sunar.

Çorum Oto Kurtarıcı

Çorum oto kurtarıcı; Çorum/merkez ilçe veya köylerine çekici, kurtarıcı, acil yol yardım ve araç kurtarma hizmeti vermektedir. Telefon ile bize ulaşarak nerede olduğunuzu söyleyin yeter. Dakikalar içerisinde yanınıza geliriz ve aracınızı en hızlı ve güvenilir şekilde araç çekici aracımıza yükleyerek sizi istediğiniz noktaya bırakırız. Hesaplı ve uygun fiyatlarla çekici hizmet almak için hemen arayın.

Oto Kurtarma 49 ₺ 
0507 018 93 55


WhatsApp aracılığı ile bize dogrudan ulaşabilirsiniz. Hemen yanıtlarız.


Konumunuzu gönderin, zaman kaybetmeden yardımınıza gelelim.

Araç Kurtarmadan Daha Fazlası

Hizmetimizi inceleyin, Çorum’un en hızlı ve hesaplı oto kurtarıcısıyla tanışın. Size unutulmaz bir kurtarma hizmeti deneyimi yaşatacağımızı garanti ediyoruz.


Çorum Oto Kurtarıcı Telefon

Web sitemizde bulunan iletişim sayfamızdan adres bilgimize veya telefon numaralarımızın tamamına ulaşabilirsiniz. Acil kurtarıcı, çekici numarası, kurtarıcı numarası, için hemen 05070189355 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz .


Çorum Oto Kurtarıcı Fiyatları

İddia ediyoruz fiyatlarımız sektörün en uygun fiyatlarıdır. Araç kurtarma fiyatları sanıldığı gibi yüksek tutarlar değildir ancak firmamızdan alacağınız fiyatlarını size garanti ediyoruz. Araç kurtarma fiyatları, araç çekici fiyatları kurtarıcı fiyatları veya çorum kurtarma hizmeti fiyatlarımız 49 ₺ ‘den başlamaktadır.


Çorum Oto Kurtarıcı Nedir ?

Çorum oto kurtarma; motorlu yada motorsuz taşıtlarınızın yolda kalması, çalışmaması, trafik kazası yapmanız yada aşağıda belirteceğimiz diğer nedenlerden dolayı yola devam edememe durumunda alabileceğiniz bir çorum oto çekici hizmet modelidir. Bu hizmet Çorum Oto Çekici tarafından sunulmaktadır.

En Yakın Oto Kurtarma Hizmeti

En yakın oto kurtarma, araç kurtarma çekici hizmeti Çorum ili, ilçeleri ve/veya köyleri için geçerlidir. Çorum/merkez, İskilip, Laçin, Dodurga, Kargı, Ortaköy, Mecitözü, Oğuzlar, Sungurlu, Bayat, Boğazkale, Uğurludağ, Alaca, Osmancık ilçeleri ve köyleri dahil olmak üzere yolda kalmanız veya yol yardım, kurtarıcı çekici, çekici, araç çekici firması olarak siz değerli müşterilerimize Çorum En Yakın Araç Kurtarma hizmeti veriyoruz. Ancak bize ulaşarak sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.


7/24 Araç Kurtarma

Günün hangi saatinde olursa olsun sizi kaldığınız zor durumdan kurtarmak için her zaman sizden gelecek olan araç kurtarma veya yol yardım kurtarıcı telefonlarını bekliyor olacağız. Unutmayın Yılın 365 günü Çorum oto çekici kurtarıcı sizinle.


Profesyonel Oto Kurtarma

İşimizi severek ve ne yaptığımızı bilerek en iyi şekilde yapıyoruz. Oto kurtarma resimleri için bağlantıyı takip edin. Oto kurtarma bizim işimiz ve oto kurtarıcı hizmetinde tartışılmaz lider olduğumuzu iddia ediyoruz.


Hızlı ve Güvenli Çekici Kurtarıcı

Bizi aradığınızda bir sorun olduğunun bilincindeyiz. Hızlı yol yardım ve intikal için telefonumuz çalarken biz zaten yola çıkmış oluyoruz. Canınız veya malınıza zarar gelmemesi için elimizden gelen özveriyi gösteriyoruz. Çünkü siz bizim için değerlisiniz.

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Mesaj Sayısı: 4
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 38
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 56)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Site Tanıtımları
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.