Er
06 Ocak 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Benimde bir YouTube kanalım var bakıyorum popüler olanlar açıklamaya videoda kullandıkları müziklerin linkini koyuyor her müzikte geçerli olur mu sahibine sormak mı lazım?
Şimdi abiler ablalar ben 2021 lgsye gireceğim ve kayseri fen lisesine gitmek istiyorum nasıl çalıştığımı söyleyeyim şimdi ben 4 ocağa kadar her gün yaklaşık 150 soru çözüyordum ama yarım yarım bazen çözüyordum bazen çözmüyordum ama 4 ocaktan sonra aklım başıma geldi bütün kitaplarımda geldiğimiz yere kadar gelmem gerekiyordu bende 22 ocağa 15 tatile kadar gelecem günde yaklaşık 400 soru çözdüm 6 ders var ingilizce-din-matematik-inkılap-türkçe-fen dinde ve ingilizcede geldiğimiz yere kadar geldim inkılapdada yarın akşam geldiğimiz yere kadar gelecem diğer derslerdede hesaplarıma göre 15 tatile girmeden derste geldiğimiz yere kadar gelecem sonra günde hergün 3 deneme çözecepim süreli 270 soru akşamları kitap okuyorum tekrar konu öğrenmeye başladığımzıda 1 deneme ve kitaplardaki sorular öyle öyle bütün konuları öğrenincede full deneme kayseri fen lisesinin yüzdelik dimi 0,47 sizce gidebilir miyim aslında kayserideki en iyi 5 okuldan birine gitsem kafi ama olsun.
(Okumakta erinmeyin lütfen)
Şimdi öncelikle benim en sevdiğim animeleri sıralıyacağım bu arada baya yandere sever bir animeciyim anime sıralamam şöyle:

1-Mirai Nikki
2-Naruto
3-Death note
4-Date A Live
5-Slam Dun Basketball

(Sizinki Nasıl?)
Şimdi abiler ablalar ben 2021 lgsyr gireceğim ve kayseri fen lisesine gitmek istiyorum nasıl çalıştığımı söyleyeyim şimdi ben 4 ocağa kadar her gün yaklaşık 150 soru çözüyordum ama yarım yarım bazen çözüyordum bazen çözmüyordum ama 4 ocaktan sonra aklım başıma geldi bütün kitaplarımda geldiğimiz yere kadar gelmem gerekiyordu bende 22 ocağa 15 tatile kadar gelecem günde yaklaşık 400 soru çözdüm 6 ders var ingilizce-din-matematik-inkılap-türkçe-fen dinde ve ingilizcede geldiğimiz yere kadar geldim inkılapdada yarın akşam geldiğimiz yere kadar gelecem diğer derslerdede hesaplarıma göre 15 tatile girmeden derste geldiğimiz yere kadar gelecem sonra günde hergün 3 deneme çözecepim süreli 270 soru akşamları kitap okuyorum tekrar konu öğrenmeye başladığımzıda 1 deneme ve kitaplardaki sorular öyle öyle bütün konuları öğrenincede full deneme kayseri fen lisesinin yüzdelik dimi 0,47 sizce gidebilir miyim aslında kayserideki en iyi 5 okuldan birine gitsem kafi ama olsun.
(Okumakta erinmeyin lütfen)
Benim en sevdiğim şu üç kahraman
Terizla-Argus-Helcurt
(Argusla yeni başlıyorum favorim terizla ama yakında argus olacak gibi)
13 yaşındayken boyunuz kaç cmdi ve şimdi kaç cm yazar mısınız?
Cevaplarınızı bekliyorum.
(erkek veya kız olduğunuzu söyleyerek yazın)
(ben erkeğim)
13 yaşındayım boyum 175 sizce boyum kaç cm olur her gün en az 2 su bardağı süt içiyorum dışarı çıkamadığımızdanda d vitaminide alıyorum egzersizde yapıyorum.
Acemiyim forumdada yanlış konu seçtiysem kusura bakmayın.
(Erkeğim)
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 37
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 155)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.