K

Er
04 Aralık 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 143 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bilgisayar mühendisliği okuyorum bölüm güzel fakat amerikaya gidip orda kalma gibi bi şansım var şuanlık. Gidince üniversiteyi bitirmemiş olucam maddi yönden her türlü daha iyi fırsatlara sahip olacağım fakat dediğim gibi üniversite bitmicek. Siz ne yapardınız bu durumda
Arkadaşlar taksitimi verdim taahütü verdim daha yurda yerleşmedim benim yurt geç açıklandı.. izin aldım bi sıkıntı olmasın diye o da red yemiş bi sıkıntı olurmu? Daha yurda yerleşmedim sadece parayı ödedim
Ben yatay geçiş yaptım şehirde değiştim kyk yurdumu değişmek için ne yapmam lazım geçiş yaptığım şehire aldırmam lazım. Daha bugün açıklandı başvuru sonucum o yüzden olup olmıcağı belli olmadığı içinde kaydımı sildirmedim 28 ağustosta son gün başvuru için :(
Başvuru onaya gönderildi demek ne demek onaylandı mı çünkü önceden değerlendirmeye gönderildi diyordu
Red Sebebi : - Öğretim planı eksik

Öğretm planı ders içeriği değil mi arkadaşlar
İngilizce programa geçiş başvurusu yaptım ve geçiş yaptığım bölüm türkçeydi dolayısıyla hazırlık okumam lazım ama ben hazırlık sınavına girmek istiyorum normalde kayıt içn ne yapmam lazım başvurduğum üniversitelerin kayıt adreslerini bulamadım yardımcı olabilcek var mı
Arkadaşlar ders içerklerini yüklemem lazım belge 20 mb falan ama 10 mb maksimum yükşeyebiliyorum sisteme ne yapmam lazım acaba
Yatay geçiş yapıcam ösym puanımla benden zorunlu olarak hazırlık belgesi istiyorlar ben zaten hazırlık sınavına giricem geçmek için ne yapıcam bu konuda tavsiyesi olan var mı? Ayrıca belge tarihini istiyorlar online başvuru yaparken mesela geçen sene yerleştiğim tarihi mi yazmam gerek yerleştirme belgesini istediklerinde
Bölüm değiştiricem haliyle şehir de değilcek kyk yurt kaydımı nası başka ile aldırabilirim
Ösym puanıyla yatay geçiş yapıcam fakat birden fazla üniversiteye başvuru yapabiliyor muyuz? Yapabiliyorsak onay alırsak nasıl bir işlem olucak? Yani 2 ünidende onay alırsam ne yapmalıyım bilen var mı? Teşekkürler
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 311
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 146)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 57 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.