S

Er
23 Kasım 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 6 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Beyler Babam Duşakabinin musluğunu akıttığı için söktü ortalama 3 4 gün sonra takıcakmış ustayla bişiler yaptı ama işin kötü yanı ben dayanamayıp mast yaptım ve cenabetim abdest alamıyorum şuan bi problem olurmu
bu konu silinmiştir
Beyler Pubg Oynarken adamla pvp atioduk pat die bi arama geldi tam okuyamadım hemen kapandı bende ztn oyunda öldüğüm için arayana baktım yunanistan yazıyordu sizce ariyimmi (ararsam çok yazar die sms veya whatsappdan)
Başlıktan Gördüğünüz gibi sizce nedeni nedir
Beyler Şimdi Ben YouTube 2 gün önce bir video atmıştım videonun sonunda kısa bir şarkı çalıyordu ve bu yüzden gece saat 12.30 gibi bana bir mail geldi telif yemişim daha sonra videoyu anında sildim benim sorum videoyu sildikten sonra bir problem olurmu para cezası vb.
bu konu silinmiştir.
Beyler Redmi Note 8 kullanıyorum Günde En Az 1 kere bu sorunu yaşıyorum sorun şu telefonu açtığımda bir rastgele bir uygulama açıyor dokunmatik kitleniyor üs paneli açıp ışığı arttırıyor sonra rastgele tuşlara basıyor telefonu kapatıp açmadan düzelmiyor biraz araştırma sonucu birçok redmi note 8 cihazda yaşanan bir problemmiş bunun bi çözümü varmı!?!?
Ben 2 gün önce korsan oyun sitesi açtım bi kaç oyun yükledim siteye ve açar açmaz 50 civarında kişi linke tıklayıp oyun yükleşim peki ilerde çok popüler bir site olursa ve korsan oyun satmaktan tıtuklanırmıyım veya para cezası yermiyim site: operaoyun.blogspot.com
Şimdi Ben 13 yaşındayım ve yanlışıkla hesabı 9 yaş yaptım ve hesap ebebeyn izni olmadan kullanılamıyor 14 gün içinde yapılmazsa tüm hesap kapancakmış ne yapmalıyım acilll yardım tüm herşey bu hesaba bağlı insta twitrr youtube discor pubg call of duty fortnite vb de kayıtlı yanlışıkla seçtim dersem kimlik veya kredi lkartı istiyor 13 yaşında olduğum için yine ebeveyn isticek ne yapmalıyım ebeveynşme vermek istemiyorum hesabı
Ben Sosyal Medyada (Youtube,Instagram,Twitch,Twitter)için takma isim arıyorum örn WtcN elraen luinZZ hibi kısa ve kimsede olmayan bisi ariyorum ama bulamıyorum yardım ederseniz sevinirim
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 14
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 87)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.