T

Teğmen
04 Ekim 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 70 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Harbiden ben baya benzettim. Adamlar bizim arabayı kopyalamışlar
Her türlü yasak haberinde kabak illa ki bizim kuşağa patlar. Sen gençlere otobüs yasağı getirsen ne getirmesen ne sonuçta sınav yaptıracaksın.
Rigler okutulmaya başlanmış yavaş yavaş bu iş tam ne zaman biter
Üçüncü dalganın kuluçka dönemi başlamış 23 nisanda patlak vermesi bekleniyor ölümler o dönemde çok artabilir bu süre zarfında tam kapanma şart.
Bu sistem ile Milli (!) Eğitim (!) Bakanlığının adı Milli (!) Ezberletim Bakanlığı olmalı. Hatta milli de olmasın direkt Ezberletim bakanlığı olsun. En azından bakanlığın adında bir ironi kalmamış olur. Böyle bir eğitim sistemi olamaz. Millet 12 yılını ezbere adıyor. Eğitim bu işin neresinde? Hadi eğitim herşeyden önemli ama ezberletim herşeyden önemli mi? Mesela ingilizce dersinde bir diyalog ezberlediğinizde hayatınızın neresinde kullanıyorsunuz? Ya da ezberlediğiniz tarih coğrafya konularını hatırlıyor musunuz? Kurduğunuz cümleleri ne zaman ögelere ayırma, sıfatlarını bulma, zamirlerini bulma ihtiyacı hissettimiz? Size bu zamana kadar okulda bilgi yorumlama öğretildi mi? Öğretilmedi. Sadece ezberletildi. Kaçınız liseden çıktığında ingilizce veya dersini aldıysanız almanca ve arapça konuşabiliyor? Gördüğünüz matematik konularının kaçını kullandınız? Yani biz böyle ne kadar ekonomi konuşsak da ne kadar adaletten bahsetsek de boş. Eğitim düzelmeden hiçbir şey düzelmez. 12 yılı sistem yüzünden heba ediyoruz. Eğitim sistemimiz yüzlerce ülke arasında sonuncu sıralarda. Yok amiraller darbe yapacakmış bilmem ne bunlar hep suni gündem. Asıl gündemde eğitim olmalı.

Bu fiyat harbiden normal değil. 35k dolar 160k TL'ye tekabül ediyor. Ama sahibindende en az 900k'dan başlıyor. Tesla arabalar neden bu kadar pahalı?
Ben uzaktan eğitimde bu kadar strese boğulmaktansa ölmeyi tercih ederim. Zaten bitmişiz virüs bulaşmış ölmüşüz ne olacak. Sınav yapacaksanız yüz yüze eğitime geçin yoksa geçmeyin.. Ölsek gam değil artık bu bitkinlikle
Bana kalırsa böyle bir şey imkansız. Çünkü adamların derdi işçi ve öğrenci kesimini şey etmek. Bu haberlerin kaynağı ne
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 415
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 1.094)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.429 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Geri dönüşüm kutusu
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.