Y

Er
08 Eylül 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 20 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar tam 3 hatta belki 4 haftada olabilir ödf3 ün yeni basımının çıkması, kargoya verilmesini bekliyorum. En son mh'nin telegrama attığı sesli mesajda kitabın pazartesi çıkacağını salı günü kargoya verileceğini bilemedin en geç çarşamba kargoya verileceğini söylüyordu aha perşembe oldu ne ses var ne seda.
3 haftada 3 konu biterdi sürekli haftaya haftaya çıkar diye oyalaması tam 3 4 hafta boyunca ayt ye geç başlamama sebep oldu. Araya yılbaşının girmesiyle birlikte 4 gün sokağa çıkma yasağı olursa bu kitap elime ki biliyorum gene ulaşmaz. Mh'nin anlatımına diyecek sözüm yok ama bu şekilde kandırması işte Ne bileyim...
Üstüne 345'ten bi tık daha zor bir yayın çözmelimiyim?
Teşekkürler
Kimden dinlenir?
Ödf1 bitti genel anlamda verimli geçti diyebilirim

Ödf3 ve kaf arasında kaldım hangisini alsam diye, ayt konularında temelim var ama konu özelinde gelişmek istiyorum tavsiyelerinize açığım teşekkürler
Mikail plus sitesine yüklenmiştir
Fiyatı 145 diye beklerken 195 TL olarak satışa sunmuştur
Arkadaşlar tarih çalışmaya nezaman başlamalıyım
Birde limit konu anlatım kitabından mı yoksa video izleyerek mi konuları halledeyim. Tecrübeli arkadaşların Tavsiyelerini bekliyorum teşekkür ederim.
Cevabı işaretledim soru çözüm videosu olmadığı için buraya atıyorum teşekkür ederim.
Merhaba arkadaşlar tyt matematik denemelerde 6-7 net civarlarında geliyor. Mikail hocanın ödf 1 kitabını tavsiye edermisiniz teşekkürler.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 131
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 93)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 110 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.