M

Onbaşı
21 Haziran 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 152 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Avrupa'nın en pahalı ve dünyanın en pahalı benzini nerede ve ne kadar? Norveç'te yaşıyorum ama elektrikli araba kullandığım için bu durum etkilemedi beni şükürler olsun. Alım gücüne göre yine çok değil ama yine de artış oldu bayağa..

Norveçteyizyoutube
Norveç'te yaşama dair herşey kanalımızda!⎮NORVEÇTEYİZ #Shorts Norveç'e göç , Norveç'te yaşam , Norveç'te eğitim , Norveç vlog , Norveç'e nasıl gidilir konuları yanı sıra yurtdışında yaşam , yurtdışında yaşamak , İskandinav ülkeleri ile ilgili bir çok farklı içerik bulabileciğiniz kanal Norveçteyiz e abone olmanızı ve bildirimlerinizi açmanızı tavsiye ederiz. #subscribe #ilginç #aboneol #keşfet
https://www.youtube.com/shorts/jUOJnB6HowY?feature=share

Ukrayna daki üzücü gelişmelerden ötürü yaşadığım ülkede gündemde olan bir konu bu. (Norveç)

Ülkemiz Ukrayna ya çok daha yakın olmasına ve Çernobil faciası geçmişimize rağmen neden bu konu konuşulmuyor ve gerekli önlemler alınmıyor ya da alındığı söylenmiyor en azından alındıysa...

Volkswagen ID.3 ve Hyundai Kona testi.. Elektrikli arabalarla ilgilenenlere.. Bir de Norveç te geciyor.. Norveç'te ile ilginenlere de duyurulur 🙂

Sevgili DH forumcuları herkese merhaba!

Youtube içeriklerimizi haftada bir böyle bir konuda paylaşmak yanlış olmaz diye umuyorum. Başka bir bölüm bulamadım. Varsa lütfen beni yönlendiriniz adminlerimiz 🙂

Norveçli liseliler, Norveçli liselilerin mezuniyet kutlamaları ve daha fazlasını anlattığımız bir video paylaşmak istiyorum. Umarım beğenirsiniz. Ben (eğer adminlerimiz için de uygunsa umuyorum) haftada bir (ya da kendilerinin belirttiği bir aralıkta) paylaşım yapmak isterim. 🙂

Norveççe dilini ya da Norveç'te eğitimi merak ediyorsanız şu videoyu inceleyebilirsiniz... Daha baska sorularınızı da olursa Norvecte Egıtım ıle gılılı su konudan bana sorabılırısnızç Yardımcı olmaya calısırım:

https://forum.donanimhaber.com/norvec-te-lisans-ve-yuksek-lisans--144164539-3

Merhaba sevgili DH ciler,

Acaba forumdaki Youtube kanal sahiplerinin kendi yaptiklari emekleri diger forumcularla paylasabilecegi bir konu var mi acaba? Tabiki de spam yapmadan haftada bir paylasim yaparak falan?

Yoneticilere de sordum ayni soruyu. Ancak icinizde bilen varsa daha iyi :-)

Yaklaşık bir kaç aydır aktif olan ve ara ara paylaşımlar yaptığım konuyu bir "yönetici" bir enden bildirmeden kaldırmış forumda..

Kendisine sormam da mümkün değilmiş.. Bu forum acaba böyle yöneticilerin istediği zaman istediği şeyi neden bildirmeden kaldırabileceği bir yer mi? Bu yöneticileri denetleyen yok mu? Bir çok kişinin de cevap yazmış olduğu bir konu niye birden kaldırılır sebep belirtilmeden?

Bu şekilde yapılan bir işlemin bir diktatörlükten farkı nedir acaba?

Umuyorum ki bu konu kaldırılmadan birileri bana açıklayabilir bunu..  

Amerika ile Norveç arasında neler oluyor? Ünlü aktör Will Ferell ile Norveç Başbakanı Erna Solberg arasında neler yaşanıyor? Tüm bunların elektrikli arabalar ve Super Bowl finalleri ile ne ilgisi var?

Zırtapoz ve Anchorman den tanıdığımız Will Ferell'in en son reklamı Norveç ile ilgili olunca biz de yorumladık. Bayağa eşlenceli bir video. Önce bizim yorum videomuzu sonra da oradan orijinalini izlemenizi tavsiye ederim.. :-)

Kuzey ışıklarına ilginiz varsa veya nasıl birşey olduğunu merak ediyorsanız şu videoyu tavsiye ederim..

O ünlü isveç mobılya firmasının dükkanlarında gösterdiği küçük evlerin gerçeğini görebileceğiniz bir video hazırladı Noveç'te yaşayan arkadaşlarımız..

Minimalizm ile ilgilenenler için :-)

Hakkında
Forum İmzası:
Norveç ve yurtdışında yaşam ile ilgili bir çok eğlenceli ve bilgilendirici videoya ulaşabileceğiniz Youtube kanalı
https://www.youtube.com/norvecteyiz?sub_confirmation=1
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 216
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 481)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 57 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.