Onbaşı
03 Haziran 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 6 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Elimde full hd, 144 hz, 1 ms VA monitör var. Film, grafik( özellikle adobe programları) ve oyun için yeter mi VA yoksa farkı ne kadardır ıps monitörden?
Merhabalar elimde a320 serisi bir anakart var. Üzerinde RZ 2600 ve 1660 ti 2 ssd/ 2 hdd var kabaca diyelim. Maalesef bütçem 600 tl kadar, bu bütçeye ne önerirsiniz?
Merhabalar arkadaşlar. Yaklaşık bir aydır bilgisayarımda ani donmalar olmaya başladı. Oyun ya da boşta iken bilgisayarda ani donmalar oluyor. Bir çok forum ve konuya göz attım ve birçok test programları denedim. Windows kurulu SSD ve diğer sürücüleri, ekran kartını ve işlemciyi pek çok kez test ettim. Driver'leri test ederken sürekli ses sürücüsünde kaynaklı sorun yaşadığım oldu ve bu doğrultuda format attım defalarca ama düzelmedi. Ses kartı yandı düşüncesiyle harici USB ses kartımı kullandığımda ani donmalar kesildi. Bu çözümden sonra sıkıntı kalmadı. Sormak isteğim elimde kabaca A320 bir anakart ve RZ 2600 işlemci var. Sizce anakartı değiştirmeli miyim? ( Anakart tavsiyede ederseniz sevinirim) yahut böyle devam etmekte bir sakınca olur mu?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler ve sağlıklı günler dilerim.
Hakkında
Forum İmzası:
CPU : AMD Ryzen 7 3700x \ Anakart : MSI B550M Pro-VDH WiFi \ Ekran Kartı : Palit RTX3070 GAMINGPRO OC \ RAM : Kingston HyperX 2 x 8 = 16 GB 3000 Mhz CL16
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 27
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 36)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 52 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.