G

Onbaşı
15 Mayıs 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 4 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Oncelikle Selamun Aleyküm, İstanbul içi(tercihen beyoğlu ve çevresi) kendi malzemelerim ile arabamı yıkabileceğim çok sayıda oto yıkama istasyonu olan petrol var mıdır?

2000 model clio2 1.6 16v aracımın vitesinde sorun var, sorun şöyle 1. Vitese atacaginda bir yere takıyor 1. Vitese gecmiyor lakin vites mandalını kaldırıp geriye taktığımda 1. Vitese geçiyor, yani araba geri vitese geçmiyor konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi problem neredrn kaynaklanır?

Öncelikle selamun aleyküm.Bu jant kaç inc ve lastik boyutu nedir bilgi verir misiniz almayi dusunuyorum.Satan varsa ilgilenebilirim.

arkadaslar elimde pioneer deh x 1750 ub teyp roadstar rda 6040 2400 watt amfi var. massive rx12 1000watt 250rms 30 cm sub var. amfi ve subwooferi satip yerine yeni sistem kurmak istiyorum
bana yumusak tonlu subwoofer lazim cengiz kurtoglu dinlerken cengiz babanin sesini bastirmayacak.bir de buna uyumlu amfi lazim onerileriniz nedir butcem en fazla 1000 tl
Aracima teyp alacagim butcem en fazla 300 tl buu fiyata olabilecek en yuksek ses kalitesi ve goruntuye sahip teyp marka model onerir misiniz? Pioneer kenwood jvc bu markalar onceligim
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 16
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 119)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.