A

Onbaşı
13 Mayıs 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 167 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Herkese merhaba benim sorunum birden fazla öncelikle intel grafikleri kontrol merkezinde ekran yeri yok
Daha sonra bandicam dan quick sync video ile video çekmek istiyorum fakat video başlamıyor lütfen yardım edin !!
Merhaba bugün size karşılaştığım bir sorundan bahsedicem. Sorunum şu aylardır bilgisayarımı açtığım zaman başlangıç sırasında cpu hatası alıyodum. Bilgisayar kasıyodu bayada donuyodu .
Bilgisayarın içini defalarca açtım fanı temizledim. Ama sorunum çözülmedi en sonunda kasa açıkken bilgisayarı çalıştırmak istedim ve fanın dönmediğini fark ettim. Msi pro hepsi bir arada pc kullanıyorum. Bu normal mi lütfen yardım edin.
Merhaba benim sorunum şu bilgisyarımda 8 GB RAM var ve bunun 3.7 GB 'ını windows kullanıyor bunu nasıl azaltabilirim bir tavsiyeniz var mı ?? Yardımcı olursanız çok sevinirim Şimdiden teşekkürler.
Merhaba bugün merak ettiğim bi konuyu sizinle paylaşmak istedim başkası bizim ip adresimizi öğrenirse ne olur ??
Merhaba benim sorum şu bilgisayarım da normalde windows 10 pro vardı. Format attıktan sonra sadece windows 10 oldu tekrardan windows 10 pro nasıl yaparım.
Merhaba Beyler Bilgisayarımda Son Zamanlarda Karşılaştığım Bir Sorunu Sizlerle Paylaşmak İstedim.Benim Sorunum Şu Bilgisayarımı Açtıktan Yaklaşık Olarak 1-2 Saat Sonra Bilgisayar 3-4 Sn Aralıklarla 5 Sn Donuyo Video İzlerken Czzz Sesi Çıkıyo.Ama Yeniden Başlatınca Sorun Ortadan Kalkıyo 10 Saat Açık Kalsada Donmuyo Artık.Bide Bilgisayar İlk Açıldığında "CPU Fan Error,Please Check" Hatası Alıyorum Lütfen Bu Sorunun Çözümünü Bilen Yardım Etsin.Format Attım Sorun Düzelmedi. Şimdiden TEŞEKKÜRLER !!
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 68
İkinci El Bölümü Mesajları: 10
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 104)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Alışveriş-Hediye Çeki-Kuponu Satış - Takas - Paylaşım Bölümü
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.