B

Çavuş
30 Nisan 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Fortnite ve forza horizon 4 oynarken oyunu alta atınca bilgisayar oyuna dönene kadar acayip kasıyor nasıl çözebilirim

Sistem ryzen 5 3400g rx6500xt 16gb 3200mhz ram 2x8

Gta v oynarken bir süre sonra fps im iki katına düşüyor işlemci sıcaklığım 70-80 e çıktığı için oluyor olabilir mi?

(Ekran kartını 1 yıl sonradan aldım yargılamayın)

Sistem

Amd ryzen 5 3400g

Msi 6500xt oc

B450m a pro max

2x8 3200mhz ram

İşlemcinin termalini 1.5 senedir değiştirmedim 1 sene boyunca apu kullandım ekran kartım 4 günlük

msi mech 2x rx6500xt oc aldım taktığımdan beri steamde oyun açınca steam yanıt vermemeye başlıyor 10 saniye sonra açılıyor nasıl düzeltebilirim

Ryzen 5 3400g 16gb 3200mhz 2x8 ram b450m a pro max anakart sisteme linkteki ekran kartını alıcam darboğaz olur mu?

https://www.itopya.com/msi-radeon-rx-6500-xt-mech-2x-4g-oc-4gb-gddr6-64-bit-ekran-karti_u17005

bilgisayarım bir anda donmaya başlamıştı kapatıp açtıktan sonra düzeliyordu bir tek biraz araştırdım bios sürümü eski olduğu için olabilir dediler ve bugün güncelledim ama bios updatten sonra bilgisayarı her açtığımda otomatik onarılıma geçiyor biostan boot ayarlarında ssd im gözükmüyor (windows ssd ye kurulu) bilgisayarı her açtığımda boot menüden ssd yi seçip giriyorum nasıl çözebilirim?

apu sistem kullanıyorum ekran kartım yok anakartımdan hdmi 1.4 veya 2.0 ile 1080p 144hz çıkışı alabilir miyim? (anakart msi b450m a pro max işlemci ryzen 5 3400g)

Steamden gta v online a 50m para hilesi yaptım 1 ay ban yedim ve herşeyim sıfırlandı bir daha hile yaparsam kalıcı yer miyim?

apu sistemim var ve anakartımda dp girişi yok 144hz veren dvi kablo var mı?

indirimden 600 tl ye corsair void elite rgb aldım iade edip üstüne 280 tl ekleyip hyperx cloud 2 almak mantıklı mı? mantıklıysa farkları neler

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 47
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 75)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.