A

Teğmen
12 Kasım 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 5 (Bu ay: 0)
Gönderileri
2005 megane ll dynamic aracımı satıyorum.

1.6 benzinli düz vites 35.000 km servis bakımlı

değişen parça vuruk vs yok külbeji renkli

fiat 22.500 TL

istanbul Anadolu yakası
12.03.2009 Hamburg - Galatasaray maçı ARD TV

hotbırd 11604 H 27500 fta
astra 11836 h 27500 fta
astra 11494 h analog fta

19.03.2009 Galatasaray- Hamburg ZDF Tv hotbırd 11054 h 27500 fta
astra 10964 h anolog fta
astra 11954 h 27500 fta

bu maçlar yukarıdaki tv lerde şifresiz olarak yayınlanacaktır.

kaynak liveonsat, ard tv ve zdf tv siteleri.

iyi seyirler, cimboma başarılar.
spectraCAD yazılımını cd'den yüklerken setup uygulamasını çalıştırdığımda;

" C:\WINDOWS\SYSTEM32\AUTOEXEC.NT. sistem dosyası, MS-DOS ile Microsoft Windows uygulamalarını çalıştırmak için uygun değil. "

uyarısı çıkıyor. Tüm uyumluluk ayarlarını denedim. Yazılım 1997 sürümü. Programı mutlaka yüklemem gerekiyor. Yardım ederseniz çok çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
19.12.2007 tarihinde oynanacak Galatasaray_AustriaVienna maçı 19.55 de Polsat'tan canlı yayında.
Hotbırd uydusu 11518V27500 frekasından yayın yapan polsat nagra şifreleme sistemini kullanıyor.
Kaynak. polsatsport.com
Digitürkplus.com.tr linkinden HD yayınlar ile alakalı bilgiler verilip digikutular tanıtılıyor. isteyenler ön sipariş formu doldura biliyor.ama ne zaman nede fiyatlar belli.Ben formu doldurup yolladım bakalım ne cevap gelecek?
msn yi açınca yeni versiyonu yükle uyarısı geldi yükle dedim.işlem sırasında görev çubuğundaki ses ikonu kayboldu.yükleme tamamlandı.bilgisayarın sesi gitti.yeni donaım bulundu diyor sihirbaz işleme başlıyor sonuç yok.denetim masasından ses aygıtlarına bakıyorum donanım yok diyor.yardımcı olabilirseniz sevineceğim saygılar.
spss 13.0 istatistik programını yüklerken internal error 2738 uyarısı geliyor.bu nedir? ne yapmalıyım?
işletim sistemim xp home. bir başka yerdede aynı başlıkla konu açmıştım fakat yanlış yerdeymişim
kirlilik için özür dilerim.saygılar
SPSS 13.0 istatistik programını yüklerken internal error 2738 mesajı geliyor. Bu nedir ? programı yükleyebilmem için ne yapmalıyım.işletim sistemim xp home şimdiden teşekkürler.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 152
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 14.724 (Bu ay: 43)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.