O

Onbaşı
31 Mart 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 15 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar benim şuan bilgisayarımda yüklü olan sistem windows 7 ve en yakın zamanda windows 10 a geçeceğim lakin şöyle bir sorum var. Windows 7 bilgisayarımın C klasöründe kurulu D klasöründe ise steam vs kurulu. Şimdi ben windows 10 u yeni alacağım ssd ye kuracağım bu yüzden D klasörünün içindekiler silinmeyecek peki ben windows 10 u kurduktan sonra steamdeki yüklü olan oyunlarımı tekrar silip yüklememe gerek kalmadan oynayabilir miyim ?
700₺ ye rx 550 almayı düşünüyorum ikinci ele sıcak bakmıyorum sistemim ise aşağıda belirttiğim şekilde sizce sistemle uyumlu olur mu ? Yani darboğaz problemi yaşar mıyım yoksa yaşamaz mıyım ?

İ5 3330 İŞLEMCİ
8gb RAM
350 waat regular 400 watt peak psu
Malum şu günlerde indirimler başladı epic gamesten R6 almayı düşünüyorum sistemim şu:
8 gb ram
İntel core i5 3330
Gt 630 ekran kartı

Sizce bu sistem R6 oynatır mı kaç fps civarı verir
Bir arkadaşımın şöyle bi sıkıntısı var yardımcı olabilirseniz seviniriz

Laptopum i7-6700hq 8Gb Ram ve Gtx950m ekran kartı mevcut ancak iki ekran kartı var birisi intel hd graphics diğerici harici olan Gtx950m. Bu harici ekran kartını upgrade edebilir miyim ? Yolu yöntemi var mıdır
Arkadaşlar ekran kartımı gt 1030 a yükseltmek istiyorum lakin sistemim uyumlu mu değil mi onu öğrenmek istiyorum sistemim şu şekilde

8gb ram
İntel core i5 3330 3.0ghz
Mevcut psu ise bu şekilde

Mevcut psu sıkıntı çıkarır mı yeterli midir şimdiden teşekkürler
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 21
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 7)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.