U

Teğmen
14 Mart 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 99 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Ayt Sözel İçin Kaynak ne önerirsiniz arkadaşlar kullandığınız veya olumlu yorum duyduklarınızdan. Mesela ben her sözel ders için bir tane konu anlatım el kitabı veya normal boyut alıcam o kesin. Önerileriniz ? Aynı zamanda coğrafya için sadece harita olur başka ögeler olur neler olmazsa olmazdır diyebiliriz ?
Ayt tarih, Ayt coğrafya çalışınca (Detaylı) tyt branş konularına çalışması gerekir mi ? Aynı konular değil mi ? Tyt de sadece yorum giriyor ek olarak konuların üstüne ?
Soruyu gördünüz. Soruyu kafanızda nasıl çözeceğinize dair kısa bir kurgu oluşturuyor musunuz yoksa dur bakam şunun bir türevini alarak başlayayım hele mi diyorsunuz? Özellikle bu durumdan dolayı problemlerde patladığım çok oluyor benim. Bir de matematikte biraz daha işlem gerektiren sorularda işlemlerinizi satır satır nakış gibi mi yazıyorsunuz yoksa işlemin biri sorunun üstüne diğeri diğer sorunu altına gibi her yere dağılıyor mu ? Ben 2. Kısımdayım maalesef. İşlem hatası yapınca veya tercih ettiğim yoldan soru çıkmayınca geriye dönüp işlemlerimi kontrol etmekte zorlanıyorum, dikkat hatalarımı, işlem hatalarımı kaçırıyorum. Ek olarak da nakış gibi satır satır çözünce sorular sanki daha yavaş çözülüyor ?
Sözelde sıfırım, başlamalı mıyım ? Nasıl bir program izlemeliyim kaba olarak ? Önce edebiyat sonra tarih gibi mi yoksa hepsini bir arada götürmek mi ? Genel olarak nasıl götürmeliyim matla filan
Fernus yazılıma ait bilgi sarmal ve orijinal soru çözüm applerine giriş sağlanmıyor. Sunucu hatası veriyor. Aynı problemle karşılaşan ?
Yapamadığım matematik soruları için nasıl bir yol izlemeliyim ?

Özel ders ?
Kunduz vb. Tavsiye edebileceğiniz benzeri uygulamalar ?
Forum gibi, telegram, dc gibi ciddi ortamların olduğu grup vb, Var mı ?
Tm yim. Ayt Mat tüm konularım kolay-orta sorularla bitti. Edebiyat gibi sözel derslere HİÇ bakmadım bile. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim genel olarak ?
Arkadaşlar bir çalışma gününe neler sığdırabiliyorsunuz ? Kaç soru, kaç konu bitirme, kaç farklı derse bakabilme, kaç saat ders çalışma vb. ? İyi çalışmalar
Tm ve Ts sözelleri arasında hiçbir fark yok ki konu vb. olarak. O zaman eşit ağırlıkçı biri kendi alanındaki derslere çalıştığında sözelden de kendini deneyebilecek ayt bilgisine sahip olur değil mi ?
Arkadaşlar denemelerinizi nasıl analiz ediyorsunuz ? Bunun için kullandığınız bir tablo, şablon filan var mı ? Excel tablosu, çizelge vb. Analiz tablolarınızda konu bazlı yankışlarınızı sıralıyor musunuz ? Hangi verileri tabloya işliyor kayıt altına alıyorsunuz ? Eğer tablo vb. doküman elinizde varsa paylaşır mısınız ? Çok iyi olur. Teşekkürler iyi çalışmalar.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 529
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 225)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 170 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.