Teğmen
08 Kasım 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 54 (Bu ay: 0)
Gönderileri
HTC Aksesuar shopta satılan şimdiki ürün bu

HTC HD2 Car Upgrade Kit CU S400
 HTC HD 2 İçin Araba Kiti  CU S400 İlk İnceleme - review (kazıklandık)Description
The HTC HD2 Car Upgrade Kit lets you attach and mount your HTC HD2 to your car windscreen for easy viewing whilst driving.

NaviPane
Attach the HTC HD2 Car Upgrade Kit and your device automatically activates the "NaviPanel" interface that provides quick access to all the essential phone features while driving.

Power
Keep your device charged and ready to go. The built in power socket lets you connect a car charger whilst driving to keep your HTC HD2 powered and ready for when you arrive at your destination.

Package Contents:
- HTC HD2 Car Mount (CU S400)
- MicroUSB Car Charger


N.B. if your HD2 is not unlocked and it's from any particular operators, then the phone might not come with NaviPanel' software.
You can also get the update for the enhanced funcitionality of CU S400 via this link.
Technical Details
Active charging through the cradle
Flexible ball joint and neck
microUSB car charger is included in the pack
Shipping Weight: 0.32kg


DAHA ÖNCE HTC RESMİ SHOPTA ve HALENDE AKSESUARLARI LİSTESİNDE (Copilot ile birlikte verileceği iddia edilen) AYLARDIR ÇIKMADAN PAZARLANAN ALDATMACA ÜRÜN BU !!!


HTC HD2 Car Upgrade Kit CU S400 + CoPilot Live 8 (UK & Europe Maps, Multiplatform)
 HTC HD 2 İçin Araba Kiti  CU S400 İlk İnceleme - review (kazıklandık)Bir çoğumuz HTC HD2 Leo satın almış bulunuyoruz. Elimize ulaştığı 6 aydır telefonumuzu gururla ve zevkle kullanıyoruz.
Navigasyon özelliği harika tek eksiğimiz arabaya monte etmek değil mi? Bu konuda kasım 2009 dan bu yana cu s400 car upgrade kit den söz edilmekte resimleri ve videoları boy boy görünmekte ayrıca preorder olarak siparişler alınmış olmakta.
Çok fazla sattığı kuşkusuz ben de preorder ile alanlardanım. Çıkışı ertelene ertelene sonunda çıktı ve eve gönderdiler. Kutuyu hevesle açtım içinden bir telefon arka kapağı ve mıknatısla takılıp çıkarılabilecek bir sistem hayal ederken hayallerimin hüsranla sonuçlanması uzun sürmedi. Ne güzel yedek plastik tutacakta koymuşlar derken baktımki ürün aslında o plastik tutacak ve aşağıdaki resimlerdeki ile benzeyen tek tarafı sanırım arka cama yağışan bölümü!

Çok Şık duran reklamı yapılan hatta Telefonun kendisi çıkmadan bu tutacağı ile reklam edilen ürün ile piyasaya çıkarılan ürün aynı olmazsa ne hissedersiniz?
Bu tutacak belkide dünyada ilk defa telefonun bile satışını arttırmış olabilirken 10 dolarlık çin tutacağından çok farkı olmayan bir ürün eve gelirse ne hissedersiniz?
kazıklandık hissi mi ? Evet aynen öyle.

Anlaşılan üretici aylarca işin içinden çıkamamış amatörce bir işe kalkışmış iş bu kadar büyüyüncede zor durumda kalıp aylar sonra böyle bir ürün çıkarabilir işin içinden sıyrılmak zorunda kalmış.

Reklamı yapılan üründen fotoğraflar.

 HTC HD 2 İçin Araba Kiti  CU S400 İlk İnceleme - review (kazıklandık)

 HTC HD 2 İçin Araba Kiti  CU S400 İlk İnceleme - review (kazıklandık)Eve Gelen Ürün

 HTC HD 2 İçin Araba Kiti  CU S400 İlk İnceleme - review (kazıklandık)

 HTC HD 2 İçin Araba Kiti  CU S400 İlk İnceleme - review (kazıklandık)inceleme ile ilgili geniş detayı yakında bu konuya ekleyeceğim.


www.tupbebek.org
109 izleme ve yorum yok demek sorunda yok silelim gitsin.
Joomla konusunda yeniyim, 8-9 yıl nuke ile çalıştım şimdi joomla ile kuracağım site alt yapılarını geliştirmekteyim.
Bu konuda MSN yoluyla bana zaman ayırabilecek Ücretli - Ücretsiz takım arkadaşı aramaktayım.
Joomla'ya mambodan geçiş yapmış yada yapmamış fakat deneyimi yüksek coder arkadaşlar ilgileniyorsanız lütfen özel mesaj ile msn adreslerinizi yada şartlarınızı atınız.

Uzun süre phpnuke ile site yaptım joomlada istediğim modifikasyonları şu an için yapamıyorum, msn yoluyla işlerimi paylaşabileceğim, beraberce yapabileceğimiz iyi derecede joomla kullanabilen ve istediği modülü gerekirse yazan gerekirse yazılıları modifiye ederek kullanabilen bir arkadaşa acil htiyacım var.
Tasarım tarafınında güçlü olması tercih sebebi olacaktır.

"Bunu yapabilirim günde 3-4 saat çalışırız karşılığındada şunu isterim" demenizi bekliyorum, özel mesaj ile msn adreslerinizi gönderebilir yada mesajlaşabilirsiniz, acil olursa iyi olur bir an önce yarım işleri bitirmek isterim.

Bir şirketim var ve büroya bir sanal joomla şeytanı arıyorum diyelim Bunu sanal ortamda çalışarak başarabileceğim bir yardımcıya acil ihtiyacım var.

ilk başlarda çok çalışmamız çok konuşmamız gerekecektir sonraları artık rutinleşen işler karşılığı aylığınız ödenmeye devam edecek sizde başka işlerede rahatça zaman ayırabileceksiniz.Sevgiler.
.................
Hakkında
Konum: İstanbul, Eyüp
Forum İmzası:
Geldim Gördüm Gittim
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Mesaj Sayısı: 124
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 227
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 18.047 (Bu ay: 54)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 22 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.